...Updates

Konec JAF

7. dubna 2015 v 17:43 | Phoebe ✈
Nebudeme si nic nalhávat, už jsme to všichni poslední dobou tak nějak čekali. Poslední měsíce jsem moc nepřidávala, bohužel nebylo ani moc co, a u některých affs jsem taky pěkně dlouhou dobu nebyla. Věřte že za 4 roky co jsem tu byla, byly opravdu chvíle, kdy mě blogování a všechno kolem bavila. Však jsem se tomu věnovala snad více než 5 let. Dnes, ale prostě přišel čas, kdy jsem přišla na několik rozhodnutí a jedním z nich bylo i to, že zavřu JAF. Založila jsem ho, když j sem byla v nějaké 7 třídě a bylo mi 14 let. Za tu dobu jsem se ve mnoha směrech našla a zase ztratila, ale tenhle blog bylo takové moje útočiště, kde jsem se mohla odreagovat. Jenže i já stárnu a pro mě se staly v životě důležitější věci než blog.
Jennifer bude vždycky moje múza, vždycky jí budu neskutečně obdivovat a milovat, ale můj čas tady skončil.
Přidávání článků už nebylo potěšení, ale spíš povinnost a už mě to prostě nebaví tak jako dřív. Všechny affs mi budete moc chybět, sice jenom jsme spolu strávili nějaký ten čas.
Byla by rozhodně škoda kdyby blog zanikl úplně, přece jenom jsem si s ním dala za ty roky dost práce a pokud by někdo měl zájem se tady toho ujmout, rozhodně napište.
Ještě nějaký čas si nechám ask i facebookovou stránku, kam mi případně můžete psát.
Já se tímto s vámi všemi loučím, přeji všem blogerkám hodně štěstí v blogování a blogovém světě, budete mi chybět.
Kdo ví, třeba se někdy ještě vrátím.

Velké omluvy už nikoho nebaví

21. února 2015 v 15:55 | Phoebe ✈
Konečně jsem se po několika dnech dostala k laptopu a opět píšu všem návštěvníkům a affs tu samou omluvu. Nejdříve jsem toho měla hodně se školou a teď zase stěhování. Ale teď, konečně, sedím v zbrusunovém pokoji ve kterém jsem si už konečně po x letech pověsila plakát s Přáteli, piju vodu s citrónem a jsem konečně šťastná, že už je to všechno za mnou.
Ale co bude dál s blogem? Sama nevím. Vidím to tu jenom o víkendech a v době kdy bude co zveřejňovat, což teď opět není co. Zítra se koná předávání Oscarů. Těšíte se? Já moc! Na všechny ty herečky v oslňujících robách a hlavně samozřejmě na Jennifer. Sice za Cake nakonec nominovaná nebyla, ale i tak se předávání zúčastní jako host, tak jsem zvědavá jestli se tam nakonec objeví.
Faktem také mé nepřítomnosti je, že jsem se naprotsto zbláznila do tumblr. Máte někdo tumblr? Jestli ano a chce sledovat můj blog, budu jedině ráda:) http://charlottewlove.tumblr.com/. Najdete tam úplně všechno co se týče mě. Od fotek Jennifer, přes módu až po letadla. Takže je do toho!
Takže když to tak shrnu zítra jsou Ceny Akademie a pokud se Jenny zúčastní, což doufám, že ano fotky tady rozhodně najdete:)

Sweet 4th birthday JAF

22. ledna 2015 v 13:15 | Phoebe ✈

No není to krásné? Laptop se mi vrátil přesně v den 4. narozenin JAF, což je vlastně dneska. Vím, že to písu každý rok, ale nedokážu uvěřit, že jsem tu už 4 roky s vámi online na stejné adrese. Je to asi vlastně nejstarší blog co jsem vlastnila.
Už po těch letech si říkám jestli není na čase to tady zabalit. Nemám na to skoro čas, affs neskutečně zanedbávám a jsem ráda, když si vůbec někdy udělám čas a říkám si sama sobě jestli to už nedělám jenom z donucení. Ale pak si vzpoměnu na to, proč to dělám a pro koho. Blog je pro mě místo kde zapomenu na všechen shon kolem sebe, starosti, trápení a zamněřím se na to, co mě opravdu baví a naplňuje dobrým pocitem, pocitem z dobře odvedené práce. A to psaní o Jennifer Aniston zvládá perfektně. Zde ani nejde tolik o mě jako oni a přesto že ji neznám osobně mám pocit jako by to byl člen mé rodiny, a to svým způsobem je. Jsem opravdu moc ráda, že můžu tento blog o báječné Jennifer Aniston věnovat právě ji, protože ona si to, za to co dělá zaslouží, přesto, že je to jenom zlomek toho co pro ni můžu udělat.
Tento blog navštívilo už přes 40.000 návštěvníků a každého si moc vážím. Nemůžu říct jestli je to hodně nebo málo, ale každý kdo si přečte můj jakýkoli článek nebo se jenom koukne na to co zde zveřejňuji pro mě moc znamená a bez vás co sem chodíte pravidelně by to tu už vůbec nefungovalo. Vážím si každého návštěvníka, každého komentáře a každého svého affs, který zde zanechá každý komentář.
Já osobně to tu vidím ještě na pár let, tak snad se to vyplní. Velký dík patří vám všem! Děkuji:)

Omezená aktivita blogu...

17. ledna 2015 v 10:05 | Phoebe ✈
Včera jsem to psala i na ask, ale to nezaručuje že to četli všichni. Historie se bohužel opakuje a opět jsem bez laptopu. Momentálně je opět v servisu a řekli mi že to je nějaká systémová chyba a přijdu o všechno co tam mám, včetně všech složek, programů a fotek za poslední 3 roky a ja to ještě ke všemu nemám nikde zálohovaný tak nevím jestli se podaří ještě něco zachránit.
Bohužel netuším jak to bude teď s blogem. Co se tyče Jennifer objevilo se spoustu novinek. Všechny najdete na facebook.com/welovejenniferaniston

Moc se omlouvám za potíže, ale ja s tim momentálně nic nenadělám.

Šťastný Nový rok!

1. ledna 2015 v 12:50 | Phoebe ✈

Všem bych dnes chtěla popřát vše nejlepší do Nového roku, hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů a ať je rok 2015 lepší než všechny předešlé. Rok 2014 nás oficiálně opustil a já bych chtěla všem moc poděkovat právě za předešlí rok. Pomyslně můžeme všichni začít s novým štítem, s novými šancemi a předsevzetími. Já jich mám spousty a věřím, že letos je snad dodržím. Doufám, že jste si včerejší večer užili, pokud jste slavili. Já nakonec ano. Na poslední chvíli jsem se rozhodla jít na "párty" kterou pořádala moje bývalá spolužačka ze základky a právě nejvíce, vlastně všichni:D tam byly z bývalé základky. Bylo to strašně fajn a užila jsem si to s nima.
Co se týče čísel tak na blogu jsem v roce 2014 zveřejnila 185 článků, což je strašně málo. Bohužel se toto číslo každým rokem snižuje tak doufám, že v letošním roce tomu bude jinak. Pokud jde ale o návštěvnost tak jsem spokojená, protože blog v loňském roce navštívilo přes 12.000 návštěvníků.
V tomto měsíci blog oslaví už své 4. narozeniny a v únoru nás čekají narozeniny i samotné Jennifer.
Jinak co se týče mě tak mě dostihla myšlenka založit další nový blog. To samozřejmě je ještě ve hvězdách, ale na JAF bych samořejmě působila dál.

Co přinesl rok 2014

31. prosince 2014 v 16:45 | Phoebe ✈

Rok 2014 dnešním dnem končí a já jsem tu jako každý rok s "ročním hlášením". Tento rok uběhl jako každý neuvěřitelně rychle a já tu mám opět shrnutí co se v tomto roce odehrálo na tomto blogu a v Jennifeřiným životě. Tak jdeme na to:)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 10:31 | Phoebe ✈

Chtěla bych všem co navštěvujete můj blog a samozřejmě mým drahým affs popřát krásné Vánoce plné pohody, lásky a splněných přání. Jediné co se mi letos na Vánocích líbí je ta kupa cukroví, kýbl bramborového salátu a večer spousta řízků. Je to tak zvláštní se ohládnout do svého dětství kdy jsme se všichni těšili až zazvoní zvoneček a pod stromečkem byla kupa dárků od Ježíška. Dneska už si ani zas tak ty hmotné dárky nepřeju. Přeju si jenom aby byli všichni šťastný...ať už to má znamenat cokoli. Takže všem prostě Šťastné a Veselé Vánoce, buďte v rámci možností s těma co milujete. Alespoň dneska ať vše proběhne bez zbytečných hádek. Zázraky se dějí o Vánocích. To je asi jediné v co naivně každý rok věřím:)

Nové informace ohledně mého laptopu

21. srpna 2014 v 12:30 | Phoebe ✈
Konečně mám nové informace ohledně mého laptopu. Včera jsem ho s mamkou vzala do servisu kde mi potvrdili to, že má prasklý displej a oprava bude stát cca 3 tisíce možná i víc. Dají nám prý vědět do tří pracovních dnů a pak se uvidí co s tím. Vypadá to že se mi určitě vrátí někdy až v příštím týdnu.
Novinky ohledně Jennifer budu zatím přidávat na http://facebook.com/welovejenniferaniston


Ještě jednou se moc omlouvám a až budu mit počítač zpátky všechny novinky doplním na blog.

Pozastavení blogu!

18. srpna 2014 v 22:25 | Phoebe ✈
Všem se vám musím strašně omluvit, ale dnes večer mi bohužel rozbil můj miláček laptop:( Připadám si jako Carrie ze Sexu ve městě když se ji rozbil ten její.
Zítra ho odvezu do opravy tak snad budu vědět více. Teď pišu z mobilu a je to hrůza. Snad budu mit počítač co nejdříve v pořádku. Omluvte me prosim ze všech kontrol a i obíhábí. A ještě jednou se moc všem omlouvám. Pokouším se i teď zjistit co a tim je, ale nikdo se mi zatím ze známých neozval:(

Time for summer ☼

27. června 2014 v 11:19 | Phoebe ✈

Bože jak já jsem šťastná. Dnes konečně začínají prázdniny. Tak jak vám dopadlo vysvědčení? Mě docela dobře, ale jsem dost zklamaná z té čtyřky z ruštiny. Ta učitelka by mě neměla ráda ani kdyby chtěla. Ale kvůli ní si opravdu nebudu kazit prázdniny a už vůbec tenhle článek:) Takže první ročník na SŠ úspěšně dokončený a jsem na sebe v celku i pyšná:D Se srovnáním s naší třídou, kde propadne asi 7 lidí mám na to právo:D
Taky vám tenhle rok tak stršně rychle utekl? Mě poslední dva roky stršně. Devítka, prvák a on je už zase konec roku.
Těšíte se na léto? Asi hloupá otázka, co?:D Já strašně moc. Máte něco zajímavého v plánu? Já krom nějakých výletů, focení a pomáhání mamce v práci asi ani ne. Ale určitě se jako vždycky na poslední chvíli něco vymyslí;)
Jak na to koukám letošní léto odstartovalo láskyplně a se zamilovanými páry se roztrh pytel. Mě se to opět jako vždy netýká, ale jak se říká, já jsem v dlouhodobém vztahu sama se sebou:D
A když už jsme u té lásky. Letos by do toho měla Jennifer s Justinem konečně praštit a to prý v den Justinových narozenin, tj. 10. srpna 2014, což je 3 dny po mích narozeninách. Doufám, že je to pravda a stane se tak. Na svatbě by jim prý také měla zpívat zpěvačka Adele. Pokud i to by se stalo skutečností, byla bych ten nejšťastnější člověk:D

Na závěr bych chtěla všem popřát krásné prázdniny. Doufám, že si najdete i čas navštívit JAF a napsat nějaký komentář. Snad i Jenn konečně vyleze ven a budou nějaké nové prázdninové fotky:)
Já bych měla jinak obýhat normálně a to jako vždy několikrát do týdne a když ne tak 100% každou neděli, na tom se nic nemění:)

A na závěr...písnička od Adele kterou nejde nemít rád:3)

JAF na Ask.fm

16. června 2014 v 18:36 | Phoebe ✈

Já a JAF jsme se opět narvali na další sociální síť. Tentokrát na Ask.fm. K založení mě inspirovalo několik jiných adminek a tak jsem se rozhodla ho založit taky. Takže konec keců, sledujte a ptejte se;)

http://ask.fm/jenniferanistonfansite

Konec kontroly Affs 2014

3. června 2014 v 20:19 | Phoebe ✈

Za prvé bych tu nejdříve ráda přivítala nový měsíc červen. Pro nás studenty asi nejhorší. Nebo alespoň pro mě. Testy, zkoušení, opravy...Netěším se na to, jelikož mě čekají dva testy z matiky, jeden z eka a další z práva a stoprocentně se ještě najdou další o kterých teď ani nemám tušení. Opravdu netuším jak se to stihnu všechno naučit. Hlavně po těch třech týdnech co jsem byla na praxích a sešit jsem do ruky nevzala ani jednou. Takže pokud jste na tom nějak podobně všem přeji hodně štěstí:)

Za druhé bych chtěla přejít ke kontrole affs 2014. Chtěla bych poděkovat všem co jste se zapsali a napsali, proč chcete affs zůstat. Musím se přiznat, že jste mi udělali ohromnou radost. Strašně moc jste mě holky potěšily. Vážně nemám slov. Prostě děkuju moc:)
Zapsalo se vás 8 z 16, což je půlka, ale vím, že někteří jste neaktivní, takže pokud se vrátíte na blog a budete se chtít ještě zapsat, dám vám samozřejmě šanci:)
No a jelikož jste mě tak potěšily v celém článku vám chci každému něco říct:)

Jinak affs samozřejmě stále nabírám, takže zájemci sem ← :)

Happy 3rd Birthday Blog!

22. ledna 2014 v 11:00 | Phoebe ✈
Rok od roku ubíhá čím dál tím víc a JAF (Jennifer Aniston Fansite) nám už slaví 3. narozeniny. Sama tomu nedokážu uvěřit, že jsou to už 3 roky. Za nedlouho se návštěvnost dočká 30.000, což je prostě skvělé číslo a doufám, že poletí ještě víc nahoru. Jsem opravdu moc ráda za to, že tu můžu blog provozovat krásné 3 roky. A odchod momentálně v žádném případě neplánuju. Od prosince je tu nový design, který jsem vytvořila jako předčasný dárek k narozeninám. Dovolím si blogu popřát všechno nejlepší a hodně dlouhých let na této adrese. V únoru nás čekají narozeniny naší Jenn a to už neuvěřitelné pětačtyřicátiny. Na závěr bych chtěla napsat, že doufám že máte tento blog a rádi a rádi ho navštěvujete. Děkuji všem svým affs a návštěvníkům, ať už stálým či nestálým, ale bez vás by jsem tu nebyla a blog by nebyl tak kde teď je. Takže největší dík patří vám všem. Opravdu si vážím každého co jenom napíše komentář. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že budete navštěvovat JAF ještě nadále.

Happy New Year 2014!

1. ledna 2014 v 0:00 | Phoebe ✈(přednastaveno)

Ahahaha, máme tu to zase. Opět nový rok. Už zase??? Nevím, ale čím jsem starší mám pocit, že ten čas čím dál tím víc utíká. A ani trochu se mi to nelíbí. Já bych vám pochopitelně chtěla za sebe, blog a dovolím si i za affs popřát jenom to nejlepší do Nového roku 2014. Už jste si dali novoroční předsevzetí? Abych se přiznala, tak já už jich pár mám, ale je mi zase jasný že ani jedno nesplním. V lednu opět budeme slavit, tentokrát už 3 narozeniny JAF a v únoru nás čekají narozeniny naší nejkrásnější, nejtalentovanější a nejrozkošnější Jennifer Aniston, která oslaví už neuvěřitelné 45. narozeniny. Nový design je tu už od nedělního večera a je to něco jako předčasný dárek pro JAF, protože si myslím, že nový design si opravdu zasloužil. V roce 2014 by nás mělo čekat i uvedení Life of Crime do kin na což se nehorázně těším :')
Takže ještě jednou všechno nejlepší do Nového roku 2014. Hlavně to moc nepřežeňte s alkoholem a nepřejezte se moc. Při novoročním přípitku myslete na všechny co milujete:)
Jinak co se týče letošního roku jsem byla na tom s přidáváním článků dost mizerně. Doufám, že příští rok se to o něco zlepší. Celková návštěvnost zanedlouho dosáhne 30.000 návštěv, což je v průměru 10.000 na rok. Všem opravdu strašně moc, moc děkuju a doufám, že nám čísla poletí pěkně nahoru:)

Thank you all for 2013!

Co přinesl rok 2013.

26. prosince 2013 v 12:01 | Phoebe ✈

Rok 2013 se nám blíží pomalu ale jistě ke konci. Jako každý rok jsem se rozhodla napsat "roční hlášení" aneb co se stalo v roce 2013 v Jennifeřiným životě...

1) LEDEN 27 zveřejněných článků
 • Podepsala smlouvu s kosmetickou firmou Aveeno
 • Zúčastnila se předávání cen People choice Awards 2013
 • Získala cenu PCHA za nejlepší komediální herečku
 • Hostovala v pořadu Jimmyho Kimmela
2) ÚNOR 17 zveřejněných článků
 • Začalo natáčení filmu Life of Crime
 • Zúčastnila se předávání cen akademie (Oscar)
 • Objevili se první propagační fotografie firmy Aveeno
 • Oslavila 44. narozeniny
 • Objevili se nové propagační fotografie pro Living proof.
3) BŘEZEN 22 zveřejněných článků
 • Objevila se na titulce časopisu Grazia
 • Objevila se v časopisu Ok!
 • Objevila se v časopisu People
 • Objevili se fotky ze zákulisí Oscarů
4) DUBEN 22 zveřejněných článků
 • Hostovala v pořadu Ellen DeGeneres
 • Zúčastnila se premiéry Call me crazy
 • Objevili se další fotografie pro Aveeno
 • Opět se objevila v časopisu People
5) KVĚTEN 27 zveřejněných článků
 • Objevili se první oficiální fotky z filmu We're the Millers
 • We're the Millers byl přeložen jako Millerovi na tripu
 • Zúčastnila se scénky v pořadu Ellen DeGeneres s Courteney Cox a Matthewem Perrym
 • Objevili se první plakáty k WTM
 • Byl zveřejněn první oficiální trailer k We're The Millers
 • Hostovala u Ellen DeGeneres
 • Odletěla na pár dní do NYC
 • Zúčastnila se akce Good Hair Day pořádanou firmou Living proof
 • Zúčastnila se křtu knihy cvičitelky jogy Mandy Inger
6) ČERVEN 14 zveřejněných článků
 • Začali rozhovory ohledně We're the Millers
 • Zúčastnila Guys Choice Awards 2013 na počest Jimmyho Kimmela
 • S Justinem se zúčastnili svatby Lake Bell a Scotta Campbella
 • Vystoupila společně s otcem Johnem Anistonem v pořadu Ellen DeGeneres
7) ČERVENEC 46 zveřejněných článků
 • Začalo natáčení Squirrels to the Nuts v New Yorku
 • Objevili se první fotky z časopisu Glamour na měsíc září
 • Objevili se propagační fotografie k WTM
 • Objevila se propagační fotografie na Smartwater
8) SRPEN 37 zveřejněných článků
 • Odletěla s Justinem a přáteli na dovolenou do Mexika
 • Film We're the Millers se umístil na 2. místě v řebříčku sledovanosti
 • Zúčastnila se premiér We're the Millers v New Yorku, Londýně a Berlíně
 • Oslavila s Justinem a přáteli jeho 42. narozeniny
 • Hostovala v pořadu The Talk
 • Hostovala v pořadu Conana O'Briena
 • Hostovala v pořadu Chalsea Handler
 • Hostovala v pořadu Jimmyho Fallona
9) ZÁŘÍ 18 zveřejněných článků
 • Objevila se na titulce časopisu Glamour
 • Navštívila své oblíbené lázně v LA
 • Objevili se nové fotky z filmu Life of Crime
 • Objevili se nové fotky pro Living proof.
 • Navštívila mezinárodní filmový festival v Torontu
 • Zúčastnila se premiéry Life of Crime na TIFF.
 • Zúčastnila se tiskové konference na TIFF.
10) ŘÍJEN 14 zveřejněných článků
 • Nechala si propíchnout chrupavku
 • Byla nominovaná na PCHA 2014
 • Vystoupila v pořadu Jamese Burrowse v rámci Akademie televizního umění a věd
 • Odjela na nějaký čas do Malibu
11) LISTOPAD 9 zveřejněných článků
 • Utekl jí pes z jejího domu v Bel Air (vrátil se)
 • Opět se objevili nové fotky z Life of Crime
 • Navštívila opět lázně v LA
 • Nechala se ostříhat
12) PROSINEC 18 zveřejněných článků
 • S Justitem byli pozváni na večírek Emily Blunt
 • Opět navštívila své oblíbené lázně v LA
 • Uspořádala s Justinem Vánoční večírek pro své přátele
 • Koupila vánoční stromek do své rezidence v Bel Air
 • Odletěla s Justinem a svými přáteli oslavit Nový rok do Mexika
 
 

Reklama

http://www.jennifer-aniston.nl/