.... Life of Crime

'Life of Crime' Premiere in Hollywood // 27.8.2014

1. září 2014 v 17:30 | Phoebe ✈
Svůj laptop sice zpátky pořád bohužel nemám, ale už jsem to nemohla vydržet a vlezla jsem na asi 10 let starý laptop, který máme doma a pořád kupodivu funguje. Snad se mi na něm podaří zveřejnit pár článků, ale objehnout affs asi nezvládnu. Snad se mi ten můj ze servisu vrátí už tento týden. Nezbývá tedy nic jiného než čekat a doufat. Tím pádem mě na blogu ještě nečekejte, oficiálně se vrátím až budu mít zpátky svůj laptop.

Jinak dnes je také 1. září a tak jsem se vás chtěla zeptat jak jste si užili léto a první školní den. Já šla naštěstí dneska už do druháku, takže jsem měla klid. Bylo skvělé svoje kamarády zase vidět, protože někteří mi už chyběli. Hlavně moje spolusedící. Chtěla bych vám tedy do nového školního roku popřát hodně štěstí a dobrých známek.

Každopádně Jennifer se 27. srpna 2014 zúčastnila premiéry filmu Life of crime v Hollywoodu. Na fotky jsem koukala ve vlaku cestou do Německa už ve čtvrtek a musím říct, že vypadala opravdu překrásně. Režisérem filmu je Daniel Schechter a děj se odehrává v 70. letech 20. století. Jennifer má roli manželky, kterou unesou dva kriminálnící a požadují po jejím manželovi výkupné za to že jí vrátí v pořádků domů, ale ten o její návrat nestojí...

Stále netuším kdy se dostane film do českých kin, ale doufám, že co nejdříve, protože tento si opravdu nechci nechat ujít.

Fotky z premiéry naleznete v celém článku

New stills of Jennifer Aniston in Life of Crime

16. srpna 2014 v 16:51 | Phoebe ✈
Radost, radost, radost největší, jelikož každým dnem se blížíme k premiéře filmu Life of Crime a opět se objevily nové fotky:) Jennifer je na nich opravdu nádherná a já se už nemůžu dočkat dne, kdy tento film uvidím:)

image host image host image host image host image host image host

Jennifer Aniston on the Life Of Crime

15. srpna 2014 v 14:57 | Phoebe ✈
Na konci srpna nás čeká premiéra filmu Life of Crime a postupně se objevují i nové fotky z filmu:) Těšíte se? Já se už nemůžu dočkat:)
Film se odehrává v 70tých letech 20 století. Dva zločinci unesou manželku (Jennifer Aniston) zkorumpovaného developera a vyžadují výkupné 1.000.000 dolarů za její bezbečný návrat. Avšak její manžel o ní nemá zájem, jelikož si užívá se svou milenkou (Isla Fisher).

image host image host image host image host image host image host

Life of Crime Movie Poster

29. května 2014 v 11:11 | Phoebe ✈
Včera večer byl zveřejněn oficiální plakát k připravovanému filmu Life of Crime, který má v amerických kinech premiéru 29. srpna 2014. Moc se mi líbí, z fotek by později mohl být pěkný design. Mno uvidíme jak se to vyvrbí. K plakátu přikládám ještě jednou trailer;)

image host

Life of Crime - Official trailer 2014

21. května 2014 v 15:29 | Phoebe ✈
A je to tady! Včera byl konečně zveřejněn oficiální trailer k filmu Life of Crime. Myslím si, že to bude zábava a Jenn tam vypadá važně skvěle. Takže peníze stranou a už se moc těším až přijde do českých kin, což by mělo být letos na podzim.

Jennifer Aniston on the Life Of Crime

2. května 2014 v 14:16 | Phoebe ✈
Objevili se nové fotky z filmu Life of Crime, který má v americe premiéru už 29. srpna 2014. U té poslední si nejdem jistá z kterého filmu pochází, protože byla zveřejněna neoznačená a nejsem si jistá jestli náhodou nepochází z nového filmu Cake, ale podle Jenniných vlasů a celkově mi připadá, že je určitě z Life of Crime.

imgbox imgbox imgbox

A new still of Jennifer from Life of Crime

28. listopadu 2013 v 16:08 | Phoebe ✈
Objevila se nová fotka z filmu Life of Crime, který by měl mít premiéru příští rok. Film byl už představen na mezinárodním filmovém festifalu v Torontu letos v září.

image host

New still of Jennifer Aniston in Life of Crime

23. října 2013 v 19:39 | Phoebe ✈
Na facebooku se objevila nová fotka z filmu Life of Crime...

First photos from new movie Life of Crime

27. září 2013 v 21:07 | Phoebe ✈
Ooo áno! Máme tu konečně první fotky z filmu Life of Crime, který půjde do kin už příští rok. Strašně moc se na to těším :3

image host

Toronto International Film Festival 2013 - Guess Portrait Studio

16. září 2013 v 15:00 | Phoebe ✈(přednastaveno)
Jennifer Aniston a režisér Life of Crime Daniel Schechter byli vyfoceni po tiskové konfeneci na mezinárodním fimovém festivalu v Torontu.

image host image host image host

Jennifer Aniston with the cast pose for Life Of Crime Portrait

16. září 2013 v 13:00 | Phoebe ✈(přednastaveno)
Jennifer nafotila se zbytkem obsazení fotky v rámci propagace nového filmu Life of Crime, který byl promítán na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu.

image host image host image host image host

"Life Of Crime" Premiere 2013 Toronto International Film Festival // 14.9.2013

15. září 2013 v 10:21 | Phoebe ✈
Jennifer Aniston včera se zbytkem obsazení zazářila na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu při prvním promítání filmu Life of Crime, který do kin půjde pravděpodobně v příštím roce. V Torontu je s Jenn i její snoubenec Justin Theroux. Měla na sobě nádherné šaty, vypadala přímo nádherně.

Jennifer Aniston at Life of Crime Press Conference at the TIFF // 14.9.2013

14. září 2013 v 22:27 | Phoebe ✈
Netušila jsem, že se fotky z tiskové konference Life of Crime v Torontu objeví tak rychle. Sledovala jsem na youtube přímí přenos a Jenn vypadala fantasticky. Miluju ten její smích a hlas:))

LIFE OF CRIME Press Conference | Festival 2013

14. září 2013 v 21:34 | Phoebe ✈
Další připravovaný film Life of Crime je právě teď představován na filmovém festivalu v Torontu. Rozhovory s herci a tvůrci filmu můžete právě teď sledovat online na youtube.

První plakát k filmu Life of Crime

24. srpna 2013 v 17:00 | Phoebe ✈
Dnes se objevil první plakát k filmu Life of Crime, který bude promítán na filmovém festivalu v Torontu 15 září 2013.

image host
 
 

Reklama

http://www.jennifer-aniston.nl/