... Diary

Home sweet Home....

6. srpna 2012 v 17:25 | Phoebe †

Tak mě tu máte po týdnu zase zpět. Včera na večer jsem přiletěla do Prahy. Ani jsem nevěděla, jak moc mi létání chybělo. Strašně moc ráda létám letadlem. Už jako malá jsem to zbožňovala. Vůbec se mi nechtělo domů. Klidně bych tam zůstala další týden. Skvělá zpráva je to, že jsem si přivezla francouzské ELLE été s Jen na titulní straně. Scany zveřejním snad ještě tento týden. Jinak nic nového ohledně Jen není. Stále probýhá natáčení v Severní Karolíně. Fotky jsou jenom z 2. srpna, takže se mi snad ještě večer podaří vše zveřejnit. V sobotu tam na nějakém programu vysílali film Záměna (2010). Ten film mám strašně moc ráda, viděla jsem ho snad už 150x. Až na to, že byl ve francouzštině, ale tak já už umím scénář skoro na zpaměť.

My new website about beautiful singer and artist Lilja Bloom.

12. července 2012 v 1:21 | Phoebe †
Dnes jsem konečně zaktualizovala blog o úžasné rakouské zpěvačce a umělkyni Lilje Bloom. Působí v hudební skupině svého přítele; Parov Stelar. Jejich hudba je skvělá, báječná prostě je miluju. V listopadu budou mít koncert v pražské Lucerně. Doufám, že se mi podaří rodiče přemluvit. Tak se rozhodně koukněte. Toto není stěhování! Takže rozhodně přijďte :) Stačí pouze kliknout na obrázek ;)
Ještě to není úplně hotové, je to hodně chaotické, ale časem se to vylepší ;)
*Nekoukejte se na čas, ale nemůžem spát, takže s tátou koukáme na Volejte Věštce :D

image host

STUDIO FAN MAIL >> JENNIFER ANISTON SIGNATURE

8. ledna 2012 v 20:39 | Phoebe †
Úterý 3 ledna 2012 něco kolem 3 hodin. Přijde tátův kamarád z ameriky a předá mi obálku. Otevřu ji (nejde mi to :D) a tam sice jenom pre-print ale fotografie s podpisem mojí milované JENNIFER ANISTON. Málem jsem se tam rozbrečela. Je to pro mě něco neuvěřitelnýho přesto že na obálku napsali špatně moje přijmění :D

image host image host image host

Vánoce, Vánoce odcházejí, truchleme přátelé...

26. prosince 2011 v 17:04 | Phoebe †
Vánoční svátky jsou už za námi. Doufám že jste si je všichni ve zdraví užili a že jste pod stromečkem našli všechno co jste si přáli. Počítám s tím že udělám nový design tak v půlce ledna ,ale nic neslibuji. Jinak jak jste si užili Vánoce? Čím vás Ježíšek obdaroval? Já jsem nad míru spokojená. Kromě úžasných bot (které jsem si vybrala) a mnoho dalšího jako byli šperky jsem nadřená z filmů Šéfové na zabití a Božský Bruce. Udělalo mi to takovou radost že Šéfy na zabití jsem hned pustila :-) no a Božského Bruce dávali 25.12. na ČT 1 ale nekoukala jsem takže se těším až si to pustím. Máma říkala že se na to dívala ,ale řekla jsem jí ať mi nic neříká že se na to kouknu :D takže se moc těším :-).

Biggerky,náhled na nový design a Marley a já.

29. října 2011 v 16:48 | Phoebe †
Místo toho abych dělala čtenářský deník na pondělní literaturu jsem dělala biggerky a nový design a vůbec toho nelituji ,i když jsou ty biggerky jenom dvě. Jelikož už v Úterý tu máme listopad tak jsem musela udělat nový design, ale zase nic nemusím krom toho jednou umřít. No ,ale ten design. Udělala jsem náhled jak by to mohlo vypadat. Trochu se bojím toho nastavení menu, protože to vypadá dost složitě, ale tak v nejhorším to udělám jinak. Jinak asi jsem neřekla že ty dvě biggerky jsou z připravovaného filmu Wanderlust který by měl mít premiéru někdy v únoru. Jinak v menu si můžete všimnou že 5.11. což je v sobotu TV Prima odvisílá nádherný film Marley a já. Taková náhoda že já si ho včera koupila a viděla ho poprvé, protože u nás spala kamarádka tak jsme se koukali a máma mi dneska řekne že to budou dávat. Ale to vůbec nevadí prože ho mám do své sbírky. Tak se hlavně nezapomeňte dívat. Je to vážně moc krásný film i když mími nej, nej, nejoblíbenějšími filmy zůstává Záměna a Šéfové na zabití. No potomhle se asi chcete kouknou už asi na ten náhled a na ty biggerky.

Horrible Bosses // 6.8.2011

7. srpna 2011 v 17:41 | Phoebe †
Takže včera jsem si naprosto užila film Šéfové na zabití v českém kině. Sice s titulky, ale absolutně skvělý. Pár fotek ze včerejška. Prostě jsem nemohla odejít bez fotky :)

image host image host image host image host

Včera stěhování, zítra stěhování a návštěvnost

25. července 2011 v 21:33 | Phoebe †
Jelikož jsme prodali naší nádhernou chalupu, tak jsme si také museli odstěhovat už nějaké věci. Tak jsme tam s tátou zajeli abysme si odvezli všechny knihy co nám tam zůstali. A když všechny tak opravdu všechny knihy :D. Auto opravdu naše, knihy bohužel také. Jinak moc děkuji za skvělou návštěvnost. Včera byla 53 lidí což už je dobrý. Poslední dobou se hodně zvedla a pohybuje se kolem 50 a výš. Moc děkuji, děláte mi radost :D

Prázdniny? kde? PRYČ?!

19. března 2011 v 21:01 | Phoebe †

Moji milý... je čas udělat prázdninám pápá! :/ pozítří se jde už zase do školy a já si pamatuju pondělí 14 jako by to bylo včera.No jo nic se nedá dělat. Podstatné je to ,že provoz blogu opět omezen (no on byl omezen i tak ,ale...) No co chystám tento týden? Na programu je nový design ,ale jelikož se stále dělá a já nemám žádný nápad dost mě to štve. Design je už nastaven na zkušebním blogu (www) takže mi prosím napište jestli se Vám líbí nebo ne za každý názor moc děkuji. No já se pro dnešek s Váma loučím (jinak zatím jsem na facebooku). A kdo chcete prosím přidejte se ke skupině mého blogu na FB. odkaz v menu hned pod informacema o datumu designů.Kdo byste chtěli můj facebook klidně napište do komentářů.


s láskou Phoebe

Včera nákupy,zítra škola a dneska učení ....

20. února 2011 v 12:19 | Phoebe †
Je to tak. Včera jsem si zašla do "chrámu konzumu" (obchodní dům) kde sem se koukla na poslední výprodeje. Koupila jsem si v Orsay takové modré tričko s mašlí a v Camaieu sem ještě sehnala takový tmavěmodrý svert (nejoblíbenější barvu mám modrou). To bylo překvapivě všechno. Dneska tu budu odpoledne a k večeru se budu muset učit dějepis protože zkouší ustně (to je pro mě horší než test) no a v úterý budu u tabule zkoušená z VV (Věty vedlejší) no a na to sem docela blbá takže nevim jak to zvládnu.
No alespoň Vám sem dám ty fotky toho co sem si koupila fotky v CČ
 
 

Reklama
http://www.jennifer-aniston.nl/