Cake

Jennifer Aniston on "Cake" Behind the Scenes

24. ledna 2015 v 9:49 | Phoebe ✈
Objevily se perfektní fotky z natáčení Cake. Zde uvidíte jak se třeba točila scéna u bazénu:)

image host image host image host image host image host image host image host image host

Jennifer Aniston at the L.A. premiere of Cinelou Films' "Cake" // 14.1.2015

22. ledna 2015 v 12:54 | Phoebe ✈
Tak nejprve bych chtěla začít tím že jsem zpátky! Dneska jsem doma i dřív díky tomu, že ve škole zase neteče voda, tak toho alespoň využiju a přidám pár článků a to že jich není málo. Ten co mi ten počítač opravil byl natolik šikovný že zachránil snad skoro všechny soubory co jsem tam měla, takže mi spadl kámen ze srdce. Dokonce jsem tam teď našla i fotky co jsem už dávno smazala. Patří mu tedy ohromný dík, že můžu být zrovna na tomto laptopu co pro mě tolik znamená zase mezi vámi na blogu.

Začnu nejstarší událostí a to z minulé středy, tedy 14. ledna 2015 kdy se konala Los Angeleská premiéra filmu Cake, který jde oficiálně do kin zítra 23. ledna. Celé se to odehrálo Arclights Cinema v Hollywoodu. Jennifer opět zazářila v krásném bílém outfitu složeného z jemně květované sukně a bílého topu.

Jennifer Aniston at the "Cake" Screening // 16.12.2014

19. prosince 2014 v 14:25 | Phoebe ✈
Jak už jsem psala v předešlích článcích tak se Jennifer Aniston vrátila do New Yorku aby propagovala svůj nový film Cake. V úterý 16. prosince se v New Yorku konalo další se speciálními hosty. Hostem celého večera byla také Liv Tyler a Wendy Finerman. K jídlu se v restauraci Upland podávaly pokrmy inspirované kalifornskou kuchyní, koktejly, Smartwater a také čokoládový dort s názvem filmu.

'Cake' Screening in NYC // 15.12.2014

18. prosince 2014 v 19:16 | Phoebe ✈
Ještě jeden den a začínají vánoční prázdniny a konečně dva týdny volna. Moc se omlouvám za mizernou aktivitu za poslední měsíc, ale jistě to chápete. Je před Vánocema, píšou se ještě písemky a já nevěděla co dělat dřív. Ale volno budu samozřejmě prožít zde s vámi na blogu:)
V pondělí 15. prosince (před dvěma lety touhle dobou jsem odlítala na Kanáry:D) se Jennifer zúčastnila dalšího promítání tolik očekávaného filmu Cake v New Yorku. Tu předevšemi vyspovítal Gordon Cox z Variety. Jennifer vystoupila v New Yorkském Loewsově divadle na 34. ulici v ležérním outfitu, kde také podepsala svůj plakát.

Two stills from "Cake"

14. prosince 2014 v 15:50 | Phoebe ✈
Objevily se další fotky z filmu Cake. Jennifer je za toto drama nominována na Zlatý globus a mluví se i o nominaci na Oscara.

image host

image host

CAKE Special Screening And Q&A With Jennifer Aniston // 5.12.2014

7. prosince 2014 v 12:06 | Phoebe ✈
Omlouvám se, že jsem tu opět týden nebyla, ale celý týden jsem se skoro nedostala na počítač, páč jsem v jednom kuse na mobilu a na blog jsem ani neměla pořádně čas. Ani tenhle týden to nevidím moc slibně, protože ve škole mě čeká raut a ta příprava + to dodčko, no nevím co dřív. Takže se moc omlouvám. Dneska doplním vše, co bych měla nebo alespoň co stihnu:)

Jennifer Aniston, Ben Barnz, Daniel Barnz (režisér), Kristin Hahn, Scott Mantz (moderátor), Courtney Solomon (producentka) a Patrick Tobin (scénarista) 5. prosince mluvili na pódiu při speciálním promítání filmu Cake v Los Angeles.

Perrier-Jouet And Cinelou Films Host The CAKE Party For Jennifer Aniston At Bar Marmont // 5.12.2014

7. prosince 2014 v 11:49 | Phoebe ✈
Jennifer Aniston, producent filmu Cake Ben Barnz, Rose McGowan nebo i Selena Gomez. Ti všichni se v pátek 5. prosince zúčastnili párty, kterou pro Jennifer připravili Perrier-Jouet a Cinelou Films v Chateau Marmont v baru Marmont v Hollywoodu.
Jennifer Aniston pózovala vedle svého plakátu v jednoduchém černém outfitu. Moc se mi líbí sukně, kterou měla, ale možná to mohla doplňit ještě něčím barevnějším. Jsem moc ráda, že se na párty ukázala i Selena Gomez:)

"Cake"movie stills and trailer

26. listopadu 2014 v 17:30 | Phoebe ✈
Jennifer Aniston teď kromě HB2 propaguje také svůj nový film Cake. Objevily se nejenom nové fotky, ale také i trailer.
Ten trailer na mě působí neskutečně smutně, ale zároveň...neumím ten pocit ani vyjídřit slovy. Je to zvláštní vidět Jennifer hrát v dramatu. Je to něco úplně odlišného od jejich rolí v komediích. Mluví se dokonce o tom, že by měla být Jennifer za svůj výkon nominovaná na Oscara, což by bylo něco úžasného a rozhodně by si ho zasloužila. Jsem na film opravdu moc zvědavá a moc se těším.

'Cake' Special Screening in Hollywood // 23.11.2014

25. listopadu 2014 v 16:22 | Phoebe ✈
Je tu nový školní týden a opět chodím do školy a tím pádem nemám na blog tolik času kolik bych chtěla:(
V neděli se Jennifer zúčastnila dalšího promítání filmu Cake v Hollywoodu. Hned na první pohled jsem si naprosto zamilovala Jennin outfit. Zvolila skvělou kombinaci modré vzorované halenky a lesklích kalhot. Vypadala absolutně nádherně. Moc se mi líbí jaké má teď vlasy. Ta barva a i sestřih jí moc sluší. Mno posuďtě sami:)

2014 Variety Screening Series - "Cake" Screening // 21.11.2014

22. listopadu 2014 v 10:46 | Phoebe ✈
Jennifer Aniston se zúčastnila dalšího promítání filmu Cake v Západním Hollywoodu. Měla na sobě nádherné šaty v lososové barvě s šedými lodičkami což tvoří skvělou barevnou kombinaci. Já osobně tuto barvu mám moc ráda a šaty jsou na Jennifer opravdu nádherné. V průběhu moderátorka a redaktorka Variety Associate Jenelle Riley mluvila o filmu s Jennifer a režisérem filmu Danielem Barnzem.

image host image host image host image host image host

American Cinematheque Hosts Special Screening Of "CAKE" At The Egyptian Theatre // 19.11.2014

20. listopadu 2014 v 11:05 | Phoebe ✈
Jennifer Aniston a její kolega z HB2 Jason Bateman, se včera zúčastnili mimořádného promínání Jennifřinýho nového filmu Cake v Egyptském divadle v Hollywoodu.

'Cake' Afterparty in NYC // 16.11.2014

17. listopadu 2014 v 19:56 | Phoebe ✈
Po promítání filmu Cake v Tribeca Grand hotelu se Jennifer a všichni ostatní co na filmu spolupracovali přesunuli do hotelu The James kde se v Jimmy's Rooftop Bar konala afterparty na kterou ji doprovodil opět její snoubenec Justin Theroux.

The Cinema Society & InStyle Host A Special Screening Of "Cake" - Arrivals // 16.11.2014

17. listopadu 2014 v 11:15 | Phoebe ✈
Zdravím všechny.
Dneska bude blog plný novinek protože, jak už víte, je Jennifer v New Yorku. Včera 16. listopadu se konalo promítání filmu Cake v Tribeca Grand Hotelu. Objevilo se spousty nádherných fotek na kterých je s Jennifer i dcera Meryl Streep, která je také herečkou a ve filmu Cake s Jennifer hraje, Mamie Gummer. Na fotkách můžete vidět, ale i producenta filmu Marka Cantona. Celé akce se žúčastnil i redaktor časopisu InStyle Ariel Foxman.

Still of Jennifer Aniston in Cake (2014)

26. září 2014 v 21:06 | Phoebe ✈
Už před nějakým časem se objevila tato fotka z filmu Cake, který bude mít premiéru v roce 2015.

image host

Portrait of Jennifer Aniston from The Hollywood Reporter photo lounge at TIFF

20. září 2014 v 9:37 | Phoebe ✈
Objevila se nádherná fotka z TIFF pro Hollywood Reporter. Tento víkend by se tu měly objevit nějaké nové články a chtěla bych se moc omluvit, že neobíhám affs tak často jak bych měla a také chtěla, ale škola je v plném proudu a já mám před sebou spousty testů, referátů a zkoušení. Vidím to tak, že se články budou objevovat jenom o víkendech a pár v týdnu. Ale o tom ještě napíše samostatný článek:)

image host
 
 

Reklama

http://www.jennifer-aniston.nl/