Duben 2015

Konec JAF

7. dubna 2015 v 17:43 | Phoebe ✈ |  ...Updates
Nebudeme si nic nalhávat, už jsme to všichni poslední dobou tak nějak čekali. Poslední měsíce jsem moc nepřidávala, bohužel nebylo ani moc co, a u některých affs jsem taky pěkně dlouhou dobu nebyla. Věřte že za 4 roky co jsem tu byla, byly opravdu chvíle, kdy mě blogování a všechno kolem bavila. Však jsem se tomu věnovala snad více než 5 let. Dnes, ale prostě přišel čas, kdy jsem přišla na několik rozhodnutí a jedním z nich bylo i to, že zavřu JAF. Založila jsem ho, když j sem byla v nějaké 7 třídě a bylo mi 14 let. Za tu dobu jsem se ve mnoha směrech našla a zase ztratila, ale tenhle blog bylo takové moje útočiště, kde jsem se mohla odreagovat. Jenže i já stárnu a pro mě se staly v životě důležitější věci než blog.
Jennifer bude vždycky moje múza, vždycky jí budu neskutečně obdivovat a milovat, ale můj čas tady skončil.
Přidávání článků už nebylo potěšení, ale spíš povinnost a už mě to prostě nebaví tak jako dřív. Všechny affs mi budete moc chybět, sice jenom jsme spolu strávili nějaký ten čas.
Byla by rozhodně škoda kdyby blog zanikl úplně, přece jenom jsem si s ním dala za ty roky dost práce a pokud by někdo měl zájem se tady toho ujmout, rozhodně napište.
Ještě nějaký čas si nechám ask i facebookovou stránku, kam mi případně můžete psát.
Já se tímto s vámi všemi loučím, přeji všem blogerkám hodně štěstí v blogování a blogovém světě, budete mi chybět.
Kdo ví, třeba se někdy ještě vrátím.

http://www.jennifer-aniston.nl/