Únor 2015

Jennifer Lopez shares selfie with Jen Aniston and Justin Theroux

28. února 2015 v 14:49 | Phoebe ✈ |  ... Personal photos
Jennifer Aniston sice instagram nemá (jaká škoda), ale i tak se s ní fotky na této sociální síti objevují. Jennifer Lopez přidala na svůj instagram selfie z letošních Oscarů právě s Jennifer a Justinem Therouxem.

image host

Vanity Fair Oscar Portraits

25. února 2015 v 21:36 | Phoebe ✈ |  ...Photoshoots 2015
Už dávno byly zveřejněné fotografie focené pro Vanity Fair a Jennifer Aniston se snoubencem Justinem Therouxem nesmí chybět. Tahle fotka je neskutečně krásná, tvoří spolu opravdu nádherný pár!♥

image host

87th Annual Academy Awards // 22.2.2015

23. února 2015 v 19:33 | Phoebe ✈ |  Appearances 2015
Podle mě se letos všichni na Oscarech co se týče outfitů opravdu předvadli! Jedny šaty krásnější než druhé, plno nádherných hereček, no prostě jako na bále. A taky ještě aby ne když jsou Ceny akademie považované za jedny z nejprestižnějších cen vůbec.
Jennifer Aniston se úkázala jak na červeném koberci, tak i na pódiu a párty Vanity Fair v doprovodu svého snoubence Justina Therouxe v naprosto úchvatné róbě z dílny Versace.
Do galerie jsem nahrála přes 50 fotek, které stojí za to je určitě vidět. Naprosto jsem si zamilovala ty bláznivé fotky s Emmou Stone a samozřejmě také ty s Justinem ♥


Harper's Bazaar CZ Březen 2015

22. února 2015 v 20:28 | Phoebe ✈ |  ...Covers 2015
Takže kampak že to máme v pondělí ráno namířeno? Samozřejmě kamkoli kde prodávají březnový Harper's Bazaar s Jennifer Aniston na titulní straně! Takže než se vydám do školy stavím se pro toto zlatíčko a přes suplované dopoledne mám o zábavu postaráno až do čtyř:)

image host

New layout // Binding dream

22. února 2015 v 13:23 | Phoebe ✈ |  ...Designy
Dneska dopoledne jsem propásla dopolední vysílání GG, a protože mám všechny díly v počítači tak jsem se na to koukla. Po tom, co jsem to dodívala jsem se musela podívat na JAF, kde na mě čekalo milé překvapení v podobě nového naprosto famózního layoutu od Andie u které jsem si ho objednala. Andie a její grafický blog je jeden z nejlepších a podle mě i nejuznávanějších na blog.cz a tak jsem velice poctěna, že zrovna zde, na JAF můžu mít layout právě její tvorby.
Takže bych znovu chtěla moc poděkovat za její ochotu a za to co udělala.
Věřím, že vás layout ohromí tak jako mě, a že tu bude na douhý čas.

image host

Velké omluvy už nikoho nebaví

21. února 2015 v 15:55 | Phoebe ✈ |  ...Updates
Konečně jsem se po několika dnech dostala k laptopu a opět píšu všem návštěvníkům a affs tu samou omluvu. Nejdříve jsem toho měla hodně se školou a teď zase stěhování. Ale teď, konečně, sedím v zbrusunovém pokoji ve kterém jsem si už konečně po x letech pověsila plakát s Přáteli, piju vodu s citrónem a jsem konečně šťastná, že už je to všechno za mnou.
Ale co bude dál s blogem? Sama nevím. Vidím to tu jenom o víkendech a v době kdy bude co zveřejňovat, což teď opět není co. Zítra se koná předávání Oscarů. Těšíte se? Já moc! Na všechny ty herečky v oslňujících robách a hlavně samozřejmě na Jennifer. Sice za Cake nakonec nominovaná nebyla, ale i tak se předávání zúčastní jako host, tak jsem zvědavá jestli se tam nakonec objeví.
Faktem také mé nepřítomnosti je, že jsem se naprotsto zbláznila do tumblr. Máte někdo tumblr? Jestli ano a chce sledovat můj blog, budu jedině ráda:) http://charlottewlove.tumblr.com/. Najdete tam úplně všechno co se týče mě. Od fotek Jennifer, přes módu až po letadla. Takže je do toho!
Takže když to tak shrnu zítra jsou Ceny Akademie a pokud se Jenny zúčastní, což doufám, že ano fotky tady rozhodně najdete:)


InStyle CZ Březen 2015

15. února 2015 v 9:31 | Phoebe ✈ |  ...Covers 2015
Asi si to zítra vyrazím dřív do školy abych se stihla stavit pro březnový InStyle, kde podle mého očekávání je moje milovaná a nádherná Jennifer Aniston:) ♥ A to se ještě musím stavit pro ten americký. Já se tak těším až budu mít oba dva ♥

image host

The Hollywood Reporter cover January 2015

15. února 2015 v 9:25 | Phoebe ✈ |  ...Covers 2015
Dneska ještě titulka úžasného The Hollywood Reporter na leden 2015. Moc mě mrzí, že nemůže být v mé sbírce časopisů, ale snad se mi tam podaří dostat alespoň únorový InStyle. A také doufám, že bude i na českém InStylu:)

image host

Happy 46th Birthday Jennifer!

14. února 2015 v 8:48 | Phoebe ✈ |  ...Novinky
Jsem to hrozná osoba, že jsem na blog nenapsala o Jennifeřiných narozeninách!:O Měla jsem článek v rozepsaných s tím, že to večer dopíšu a naprosto jsem na to zapomněla a to je strašný. Dneska je 14. února, Valentýn, svátek zamilovaných, blabla, už ve škole jsme na to museli napsat esej a ty nejlepší budou vybrány a ohodnoceny, tak jsem docela zvědavá jak dopadne, ta moje od srdce napsaná:D Piště eseje na téma láska v pátek 13:D No prostě a jednoduše krásného Valentýna, pokud slavíte:D
Ale...
Ve středu bylo 11. února a to znamená že tento báječný člověk=JENNIFER ANISTON oslavila své 46. narozeniny. Tímto bych ji chtěla za sebe, blog a affs popřát všechno nejlepší a hlavně zdraví, štěstí, lásku a mnoho úsvěchů v její skvělé kariéře, nejlépe alespoň nějakého toho Oscara:) ♥


(Ne)oscarový Cake

9. února 2015 v 18:28 | Phoebe ✈ |  ... Recenze filmů
Objevilo se spousty pozitivních ohlasů na to, že byste si rádi přečetli recenzi na film Cake. Domů jsem dneska přišla dřív a při sledování Prostřeno napíšu recenzi, proč také ne:)
Název. Proč zrovna (ne)oscarový Cake? Dlouho se mluvilo o nominaci Jennifer Aniston na cenu akademie, ta bohužel ale nevyšla a nominaci ji "schramstla" Marion Cotillard, což mě opravdu moc mrzí.
Jedna z nejlepších rolí Jennifer Aniston v dramatu, která trpí depresemi, závislostí na lécích a smutkem ze ztráty jediného syna. Film absolutně skvěle obsazený. S Jennifer uvidíte ve filmu Felicity Huffman známou ze seriálu Zoufalé manželky, Annu Kendrick nebo dceru Meryl Streep-Mamie Gummer.

Claire byla úspěšnou právničkou, která měla vše co si může žena v Americe přát. Skvělou práci v úspěšné právnické firmě, krásný dům, milujícího manžela a krásného syna. To vše ale zmizí ve chvíli kdy při tragické autonehodě přijde o jediného syna a ona sama přežije s bolestnými následky v podobě poškozené páteře, několika jizev a následnými depresemi.
Členem terapeutické skupiny byla i mladá maminka Nina (Anna Kendrick) která měla také rodinu a syna ve stejném věku jako Claire a spáchala sebevraždu. Claire se začne zajímat více o smrt Niny, po tom co se jí začne zjevovat její duch. Posléze je ze skupiny vyloučena. Vypátrá adresu domu kde Nina a její rodina žila a s jejím bývalým manželem a synem se spřátelí. I tak ale Claire zůstávají velké deprese, protože jí malý chlapec připomíná jejího zesnulého syna.

Jennifer Aniston v tomto snímku předvedla strhující výkon. Film byl neuvěřitelně působivý a herci vážně báječní. Trochu mě mrzí režie, připadalo mi to trochu málo promyšlené, přesto že nápad na scénář nebo na děj byl opravdu perfektní.
Jako by celý projekt nebyl dotažený do konce. Vypadá to jako by je tlačil čas a tak je to trochu odfláknuté. Jennifer si ale rozhodně nominaci za tento výkon na Zlatý glóbus zasloužila!

Rozhodně ale stojí za shlédnutí. Je to rozhodně něco jiného než vidět Jennifer v komediích. Konec byl trochu předpokládaný, ale rozhodně můžu doporučit!


Jen's advice: Live in the moment

8. února 2015 v 10:52 | Phoebe ✈ |  Aveeno
Máme tu už týden únor a s ním i nové propagační materiály firmy Aveeno na jejichž kosmetických produtech je právě Jennifer Aniston.
Objevila se nová fotky i se slovy Jennifer:)

"Říká se, že mládí je pro mladé, ale já se teď cítím mladá ne-li více než když mi bylo 25 let. Cítím to ve svém těle, mysli. Život je plný. Život je báječný." -Jennifer Aniston

image host

Jennifer Aniston Cover Shoot Behind The Scenes

7. února 2015 v 8:20 | Phoebe ✈ |  ...Videa
Dobré ráno,
až jsem se zděsila, když jsem zjistila, že jsem za únor nezveřejnila ani jeden článek, natož že tu není video z focení toho naprosto úžasného photoshootu pro The Hollywood Reporter.
Jinak mám na vás takový trochu přihlouplý dodaz, ale i tak to zkusím. Nebyl někdo náhodou v nejbližší době na pražském letišti V. Havla? Potřebovala bych totiž vedět jestli jim tam do trafiky chodí tenhle časopis, protože ve centru ho nemůžu sehnat a nechci zase jet takovou dálku abych zjistila, že ho tam nemají, páč se mi tohle už jednou stalo:D Takže kdyby jste tam náhodou někdo byl a všimnul si toho určitě mi dejte vědět, budu moc ráda:D

A další věc je ještě, že jsem už viděla Cake tak mě zajímá jestli budete chtít napsat recenci. Moc času teď nemám tak jestli to má vůbec cenu to psát. Ale pokud o ní oprvadu stojíte nebojte se mi napsat a já ji ráda napíšu:)

http://www.jennifer-aniston.nl/