Prosinec 2014

Co přinesl rok 2014

31. prosince 2014 v 16:45 | Phoebe ✈ |  ...Updates

Rok 2014 dnešním dnem končí a já jsem tu jako každý rok s "ročním hlášením". Tento rok uběhl jako každý neuvěřitelně rychle a já tu mám opět shrnutí co se v tomto roce odehrálo na tomto blogu a v Jennifeřiným životě. Tak jdeme na to:)

Jennifer Aniston & Justin Theroux in Cabo // 29.12.2014

30. prosince 2014 v 20:14 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Blíží se nám konec roku a Jennifer, skoro jako každý rok, vyrazila se svým snoubencem Justinem Therouxem do jejich oblíbeného Cabo v Mexiku, kde nový rok oslaví. Bohužel jsou fotky hodně nekvalitní, doufejme že se snad objeví nějaké lepší, ale to se snad ani nikdy nikomu nepovedlo co se týče focení Jennifer v jejím hotelovém apartmá.


Jennifer Aniston's appearance on The Dr. Oz Show // 18.12.2014

25. prosince 2014 v 18:49 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Tak jsem tu zpět po Štědrém dni:) Doufám, že jste si všichni včerejší den a následně večer užili jen co to šlo a pod stromečkem našli snad vše co jste si přáli. Já jsem s dárky spokojená. Dostala jsem oblečení, což jsem předpokládala:D, kryt na mobil, kalendář s New Yorkem a knihu Jeden den, kterou jsem si strašně moc přála. Se čtením jsem už začala takže zbytek volna to vidím hlavně na postel, čaj a knížku. Jinak já vlastně skoro nic nepotřebovala, takže to opravdu byli jenom takové maličkosti. A teď se pochlubte vy:) Co jste dostali?:D

Jinak tento článek má být hlavně o tom, že Jennifer ve čtvrtek 18. prosince vystupovala v pořadu The Dr. Oz Show. Ještě jsem neviděla žádné video, ale objevilo se pár fotek takže samozřejmě i ty přikládám:)Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 10:31 | Phoebe ✈ |  ...Updates

Chtěla bych všem co navštěvujete můj blog a samozřejmě mým drahým affs popřát krásné Vánoce plné pohody, lásky a splněných přání. Jediné co se mi letos na Vánocích líbí je ta kupa cukroví, kýbl bramborového salátu a večer spousta řízků. Je to tak zvláštní se ohládnout do svého dětství kdy jsme se všichni těšili až zazvoní zvoneček a pod stromečkem byla kupa dárků od Ježíška. Dneska už si ani zas tak ty hmotné dárky nepřeju. Přeju si jenom aby byli všichni šťastný...ať už to má znamenat cokoli. Takže všem prostě Šťastné a Veselé Vánoce, buďte v rámci možností s těma co milujete. Alespoň dneska ať vše proběhne bez zbytečných hádek. Zázraky se dějí o Vánocích. To je asi jediné v co naivně každý rok věřím:)

Jennifer Aniston at the People Magazine Awards // 18.12.2014

20. prosince 2014 v 11:25 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer Aniston ve čtvrtek večer převzala cenu za její herecký výkon ve filmu Cake v Beverly Hilton v Los Angeles. Přímí přenos předávání cen časopisu People odvysílala celostátní televize NBC. Cenu převzala od svého blízkého přítele Johna Krasinskiho. Na jevišti při převzetí provedla krátkou řeč, ve které poděkovala všem co na filmu spolupracovali a že si velice váží šance, kterou dostala od režiséra filmu Daniela Barnze.


Jennifer Aniston at the Special Luncheon hosted by Marlo Thomas // 17.12.2014

19. prosince 2014 v 14:42 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Tak hezky popořadě. Mám tolik novinek, že nevím kterou přidat dřív. Ani o jednu vás o všem nepřípravím, protože mám hafo času, konečně nějaké volno, dárky v rámci možností nakoupené, laptop, topení a čaj:)
Jennifer Aniston zašla s Marlo Thomas na oběd to restaurace Michael's v New Yorku v rámci oslavy jejího nového filmu Cake o kterém se všude teď hodně mluví. Obědu se zúčastnila i Arianna Huffington, která byla zároveň i hostitelkou. Jennifer ve filmu Cake nevystupuje jen jako herečka, ale také spolupracovala na produkci.


Jennifer Aniston at the "Cake" Screening // 16.12.2014

19. prosince 2014 v 14:25 | Phoebe ✈ |  Cake
Jak už jsem psala v předešlích článcích tak se Jennifer Aniston vrátila do New Yorku aby propagovala svůj nový film Cake. V úterý 16. prosince se v New Yorku konalo další se speciálními hosty. Hostem celého večera byla také Liv Tyler a Wendy Finerman. K jídlu se v restauraci Upland podávaly pokrmy inspirované kalifornskou kuchyní, koktejly, Smartwater a také čokoládový dort s názvem filmu.


'Cake' Screening in NYC // 15.12.2014

18. prosince 2014 v 19:16 | Phoebe ✈ |  Cake
Ještě jeden den a začínají vánoční prázdniny a konečně dva týdny volna. Moc se omlouvám za mizernou aktivitu za poslední měsíc, ale jistě to chápete. Je před Vánocema, píšou se ještě písemky a já nevěděla co dělat dřív. Ale volno budu samozřejmě prožít zde s vámi na blogu:)
V pondělí 15. prosince (před dvěma lety touhle dobou jsem odlítala na Kanáry:D) se Jennifer zúčastnila dalšího promítání tolik očekávaného filmu Cake v New Yorku. Tu předevšemi vyspovítal Gordon Cox z Variety. Jennifer vystoupila v New Yorkském Loewsově divadle na 34. ulici v ležérním outfitu, kde také podepsala svůj plakát.


Allure magazine January 2015 Photoshoot

16. prosince 2014 v 17:37 | Phoebe ✈ |  ...Photoshoots 2015
Konečně se objevil photoshoot k lednovém Allure. Jennifer je na fotkách naprosto nádherná a doufám, že tenhle časopis na letištním terminálu v Praze seženu. Na černobílé fotce je s Jenn její kadeřník Chris McMillan.

image host image host image host image host

Two stills from "Cake"

14. prosince 2014 v 15:50 | Phoebe ✈ |  Cake
Objevily se další fotky z filmu Cake. Jennifer je za toto drama nominována na Zlatý globus a mluví se i o nominaci na Oscara.

image host

image host

The cover of Allure Magazine US, January 2015 Issue

13. prosince 2014 v 11:32 | Phoebe ✈ |  ...Covers 2015
Moje peněženka bude asi v lednu plakat, ale tahle cesta na letiště bude stát za to. Jennifer Aniston se totiž objeví i s novým photoshootem na obálce amerického časopisu Allure.

image host

Nominations

13. prosince 2014 v 11:21 | Phoebe ✈ |  ...Novinky
Blíží se období předávání cen a Jennifer Aniston byla nominována na několik z nich. Mluví se i o nominaci na Oscara, ale na tuto informaci si budeme muset ještě počkat.

Jennifer Aniston je nominována v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli na 21. předávání cen Screen Actors Guild Awards.

*Pro Jennifer můžete hlasovat v následujícím odkazu.Dále byla opět za svůj nový film Cake nominována na Zlatý Globus.


Jennifer o nominacích řekla:
"Bylo to to nejlepší probuzení v 6:00 vůbec. Nemůžu ani slovy popsat jak jsem poctěná. Cítím obrovský pocit radosti a vděčnosti."

I já jsem z těchto novinek naprosto nadšená a strašně moc Jennifer gratuluji!

New layout // Winter time

11. prosince 2014 v 18:39 | Phoebe ✈ |  ...Designy
Od úterka zdobí tento blog nový layout od úžasné Dream, která tento nádherný layout vytvořila. Objednala jsem si ho minunlý týden na jejím začínajícím blogu, jekoliž mě její práce nadchly. Moc se mi líbí nápad s tím, že si layout nastavíte sami a autorka vám pošle návod a jednotlivé kusy layoutu. Já jsem to naštěstí zvládla. Nastavila jsem ho v úterý odpovedle, ale nestihla jsem o tom už napsat, protože jsem měla sraz s kamarádkou a vyrazili jsme se spolu podívat ještě s dalšími na naší základku na dod. Včera jsem byla až do večera na školním rautu a tak jsem ráda, že jsem si konečně dneska udělala alespoň na chvilku čas na blog. Já doufám, že se vám layout líbí stejně jako mě, protože mě naprosto nadchnul a ještě jednou moc Dream děkuji:)

image host

Jennifer Aniston on Conan // 4.12.2014

7. prosince 2014 v 12:30 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer ve čtvrtek 4. prosince byla hostem Conana O'Briena v jeho show Conan. Mluvila hlavně o filmu Horrible Bosses 2 a proč byla vystřižena její "sex scéna" s Charliem Dayem:D


CAKE Special Screening And Q&A With Jennifer Aniston // 5.12.2014

7. prosince 2014 v 12:06 | Phoebe ✈ |  Cake
Omlouvám se, že jsem tu opět týden nebyla, ale celý týden jsem se skoro nedostala na počítač, páč jsem v jednom kuse na mobilu a na blog jsem ani neměla pořádně čas. Ani tenhle týden to nevidím moc slibně, protože ve škole mě čeká raut a ta příprava + to dodčko, no nevím co dřív. Takže se moc omlouvám. Dneska doplním vše, co bych měla nebo alespoň co stihnu:)

Jennifer Aniston, Ben Barnz, Daniel Barnz (režisér), Kristin Hahn, Scott Mantz (moderátor), Courtney Solomon (producentka) a Patrick Tobin (scénarista) 5. prosince mluvili na pódiu při speciálním promítání filmu Cake v Los Angeles.

http://www.jennifer-aniston.nl/