Listopad 2014

Horrible Bosses 2 (2014)

30. listopadu 2014 v 12:47 | Phoebe ✈ |  ... Recenze filmů
Na tenhle víkend jsem se opravdu moc těšila. Včera večer jsem měla konečně možnost vidět druhé pokračování filmu Horrible Bosses 2, který je pod českým názvem známí jako Šéfové na zabití 2. Miluju první díl a tak jsem si pochopitelně pokračování nemohla nechat ujít. O humor bylo opět skvěle postaráno jako v prvním díle a takhle jsem se u filmu naposledy zasmála u Millerových na tripu a to hlavně díky mému oblíbenému herci Jasonu Sudeikisovi, který se opět o zábavu postaral. Opět je ve filmu spousty vtipných situací, ale na první díl to nemá. Pokud se na to chystáte rozhodně jedině doporučuji, ale stojí předem rozhodně shlédnout první díl. Děj byl podle mě v pokračování trochu zamotaný a moc komplikovaný a celkově to bylo moc upovídané. Nakonec mě trochu mrzelo že Jennifeřina postava Julie se nedala dohromady s Nickem (Jason Bateman). Jinak bych rozhodně hodnotila kladně. U filmu jsem se opravdu moc nasmála a jsou tam scénky, které jsou nenahraditelné. Nejvíce jsem se nasmála u vyzvánění Kurta (Jason Sudeikis) kde má písničku od Katy Perry-Roar:D. Od té doby budu mít tuhle písničku rozhodně spojenou s tímto filmem.
Děj je ale tentokrát trochu mimo a nejvíce mě zklamala celá zápletka s únosem. Bylo to takové slátané a konec byl taky trochu takový suchý, ale jinak celkově scénář a scénky bych hodnotila kladně. Rozhodně stojí za shlédnutí.
Jinak v amerických kinech má film poměrně úspěch. Za první týden vydělal 6.200 000 $, což ho v řadí na páté místo v žebříčku nejúspěšnějších filmu tohoto týdne.

Jimmy Kimmel Live! // 24.11.2014

29. listopadu 2014 v 22:17 | Phoebe ✈ |  ...Videa
Jimmy Kimmel si pozval Jennifer Aniston jako svého hosta do své show. Na tu tam čekala jako překvapení její bývalá kolegyně se seriálu Přátelé Lisa Kudrow. Jennifer a Lisa si zahrály společně hru Celebrity Curse Off. Jennifer vypadala krásně. Měla na sobě nádherné rudé šaty, které jí moc slušely.


The Ellen DeGeneres Show // 25.11.2014

27. listopadu 2014 v 19:02 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer Aniston byla včera hostem známé Elle DeGeneres v její talkshow. Jennifer samozřejmě opět mluvila o jejím novém filmu Horrible Bosses 2, který má jen tak mimochodem dnes českou premiéru, o nastávající svatbě a také hrála hru Poslední slovo. Objevily se pochopitelně fotky a i videa, která si prostě musíte pustit!:D Jennifer byla opět skvělá a s humorem odpovídala na Elleniny otázky:)"Cake"movie stills and trailer

26. listopadu 2014 v 17:30 | Phoebe ✈ |  Cake
Jennifer Aniston teď kromě HB2 propaguje také svůj nový film Cake. Objevily se nejenom nové fotky, ale také i trailer.
Ten trailer na mě působí neskutečně smutně, ale zároveň...neumím ten pocit ani vyjídřit slovy. Je to zvláštní vidět Jennifer hrát v dramatu. Je to něco úplně odlišného od jejich rolí v komediích. Mluví se dokonce o tom, že by měla být Jennifer za svůj výkon nominovaná na Oscara, což by bylo něco úžasného a rozhodně by si ho zasloužila. Jsem na film opravdu moc zvědavá a moc se těším.


Jennifer Aniston Visits 'Jimmy Kimmel Live!' // 24.11.2014

25. listopadu 2014 v 20:29 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Jennifer Aniston byla včera viděna při příjezdu do studia ve kterém se natáčí pořad Jimmyho Kimmela. Měla na sobě krásný romantický květovaný top. Vypadala opět nádherně. V galerii jsou i dvě fotky z večerního odchodu ze studia.


'Cake' Special Screening in Hollywood // 23.11.2014

25. listopadu 2014 v 16:22 | Phoebe ✈ |  Cake
Je tu nový školní týden a opět chodím do školy a tím pádem nemám na blog tolik času kolik bych chtěla:(
V neděli se Jennifer zúčastnila dalšího promítání filmu Cake v Hollywoodu. Hned na první pohled jsem si naprosto zamilovala Jennin outfit. Zvolila skvělou kombinaci modré vzorované halenky a lesklích kalhot. Vypadala absolutně nádherně. Moc se mi líbí jaké má teď vlasy. Ta barva a i sestřih jí moc sluší. Mno posuďtě sami:)


The Graham Norton Show // 20.11.2014

23. listopadu 2014 v 12:29 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer Aniston měla ve čtvtek opravdu nabitý program. Ten den se ještě zúčastnila show Grahama Nortona. V celém pořadu se s ní objevil i kolega z HB2 Jason Bateman, britský zpěvák Olly Murs, Dustin Hoffman nebo Judi Dench.


Jennifer Aniston at the Horrible Bosses 2 LA Press Conference // 20.11.2014

22. listopadu 2014 v 20:01 | Phoebe ✈ |  ...Horrible Bosses 2
Jennifer se ve čtvrtek zúčastnila v Los Angeles tiskové konferece HB2. Fotky jsou naprosto skvělé. Jenn má úžasnou mimiku a ty její obličeje prostě miluju:)


2014 Variety Screening Series - "Cake" Screening // 21.11.2014

22. listopadu 2014 v 10:46 | Phoebe ✈ |  Cake
Jennifer Aniston se zúčastnila dalšího promítání filmu Cake v Západním Hollywoodu. Měla na sobě nádherné šaty v lososové barvě s šedými lodičkami což tvoří skvělou barevnou kombinaci. Já osobně tuto barvu mám moc ráda a šaty jsou na Jennifer opravdu nádherné. V průběhu moderátorka a redaktorka Variety Associate Jenelle Riley mluvila o filmu s Jennifer a režisérem filmu Danielem Barnzem.

image host image host image host image host image host

'Horrible Bosses 2' LA Premiere // 20.11.2014

22. listopadu 2014 v 9:35 | Phoebe ✈ |  ...Horrible Bosses 2
Krásné sobotní ráno všem:)
nejdříve bych se chtěla omluvit, že jsem na blogu zase opožděná když jsou fotky dva dny staré a premiéra HB2 v Hollywoodu je něco famozního. Bohužel jsem byla včera celý den na Schola Pragensis a když jsem přišla večer domů byla jsem ráda, že jsem doma a můžu si lehnout a koukat na Matrix.
Takže. Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 se v Čínském divadle v Los Angeles konala premiéra Horrible Bosses 2. Do galerie jsem nahrála neskutečné množství nádherných fotek z premiéry. Jennifer vypadala naprosto nádherně. Ty šaty jsou strašně moc krásné a ohromně jí sluší. Líbí se mi i doplňky a účes jaký měla. Celkově její vzhled na premiéře překonal moje očekávání.


American Cinematheque Hosts Special Screening Of "CAKE" At The Egyptian Theatre // 19.11.2014

20. listopadu 2014 v 11:05 | Phoebe ✈ |  Cake
Jennifer Aniston a její kolega z HB2 Jason Bateman, se včera zúčastnili mimořádného promínání Jennifřinýho nového filmu Cake v Egyptském divadle v Hollywoodu.


Jennifer Aniston stars in a new campaign for St. Jude Children's Research Hospital

20. listopadu 2014 v 10:50 | Phoebe ✈ |  ... St. Jude Children's Hospital
Jennifer Aniston každý rok podporuje finančními prostředky St. Jude dětskou nemocnici, kde se lečí děti s rakovinou.
Objevila se tato fotka na které je Jennifer s malým paciente této nemocnice.

image host

'Cake' Afterparty in NYC // 16.11.2014

17. listopadu 2014 v 19:56 | Phoebe ✈ |  Cake
Po promítání filmu Cake v Tribeca Grand hotelu se Jennifer a všichni ostatní co na filmu spolupracovali přesunuli do hotelu The James kde se v Jimmy's Rooftop Bar konala afterparty na kterou ji doprovodil opět její snoubenec Justin Theroux.


Jennifer Aniston Steps Out In NYC // 16.11.2014

17. listopadu 2014 v 15:32 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Ještě než Jennifer dorazila na promítání film Cake v Tribeca Grand hotelu byla viděna jak opouští svůj hotel v New Yorku.
Vypadala naprosto nádherně. Moc se mi líbí kabát, kabelka a kozačky co měla:)


The Cinema Society & InStyle Host A Special Screening Of "Cake" - Arrivals // 16.11.2014

17. listopadu 2014 v 11:15 | Phoebe ✈ |  Cake
Zdravím všechny.
Dneska bude blog plný novinek protože, jak už víte, je Jennifer v New Yorku. Včera 16. listopadu se konalo promítání filmu Cake v Tribeca Grand Hotelu. Objevilo se spousty nádherných fotek na kterých je s Jennifer i dcera Meryl Streep, která je také herečkou a ve filmu Cake s Jennifer hraje, Mamie Gummer. Na fotkách můžete vidět, ale i producenta filmu Marka Cantona. Celé akce se žúčastnil i redaktor časopisu InStyle Ariel Foxman.

http://www.jennifer-aniston.nl/