Červen 2014

Jennifer Aniston out in New York // 26.6.2014

29. června 2014 v 15:09 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Jak už víme, Jennifer Aniston je se svým snobencem v New Yorku. Ve čtvrtek 26. června byla viděna v ulicích New Yorku na nějakých pochůzkách. Po boku jí šel jeden člen z její ochranky. Neskutečně moc jí to slušelo. Z těhlech fotek mám obzvlášť radost a doufám, že se objeví i nějaké další:)


Time for summer ☼

27. června 2014 v 11:19 | Phoebe ✈ |  ...Updates

Bože jak já jsem šťastná. Dnes konečně začínají prázdniny. Tak jak vám dopadlo vysvědčení? Mě docela dobře, ale jsem dost zklamaná z té čtyřky z ruštiny. Ta učitelka by mě neměla ráda ani kdyby chtěla. Ale kvůli ní si opravdu nebudu kazit prázdniny a už vůbec tenhle článek:) Takže první ročník na SŠ úspěšně dokončený a jsem na sebe v celku i pyšná:D Se srovnáním s naší třídou, kde propadne asi 7 lidí mám na to právo:D
Taky vám tenhle rok tak stršně rychle utekl? Mě poslední dva roky stršně. Devítka, prvák a on je už zase konec roku.
Těšíte se na léto? Asi hloupá otázka, co?:D Já strašně moc. Máte něco zajímavého v plánu? Já krom nějakých výletů, focení a pomáhání mamce v práci asi ani ne. Ale určitě se jako vždycky na poslední chvíli něco vymyslí;)
Jak na to koukám letošní léto odstartovalo láskyplně a se zamilovanými páry se roztrh pytel. Mě se to opět jako vždy netýká, ale jak se říká, já jsem v dlouhodobém vztahu sama se sebou:D
A když už jsme u té lásky. Letos by do toho měla Jennifer s Justinem konečně praštit a to prý v den Justinových narozenin, tj. 10. srpna 2014, což je 3 dny po mích narozeninách. Doufám, že je to pravda a stane se tak. Na svatbě by jim prý také měla zpívat zpěvačka Adele. Pokud i to by se stalo skutečností, byla bych ten nejšťastnější člověk:D

Na závěr bych chtěla všem popřát krásné prázdniny. Doufám, že si najdete i čas navštívit JAF a napsat nějaký komentář. Snad i Jenn konečně vyleze ven a budou nějaké nové prázdninové fotky:)
Já bych měla jinak obýhat normálně a to jako vždy několikrát do týdne a když ne tak 100% každou neděli, na tom se nic nemění:)

A na závěr...písnička od Adele kterou nejde nemít rád:3)

Jennifer Aniston & Justin Theroux hits the stores in NYC // 24.6.2014

25. června 2014 v 11:54 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Mám ohromnou radost z nových fotek a snad ještě větší z toho, že je Jennifer s Justinem v New Yorku. Včera ráno byli spolu viděni před obchodem na Madison Avenue.


Justin Theroux and Jennifer Aniston attend 'The Leftovers' premiere at NYU Skirball Center // 23.6.2014

24. června 2014 v 20:36 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer Aniston a Justin Theroux se konečně po dlouhé době ukázali na veřejnosti. Zúčastnili se premiéry ,,The Leftovers,,. Jenny opět dorostly vlasy a má je zase obarvené na blond. Měla na sobě opravdu krásné šaty a boty. Vypadala prostě neskutečně nádherně. Jsem z těch fotek opravdu moc nadšená:)


Happy 65th Birthday Meryl Streep!

22. června 2014 v 14:54 | Phoebe ✈
Dnes bych chtěla popřát úžasné oscarové herečce Meryl Streep všechno nejlepší k neuvěřitelným 65. narozeninám! Nedokážu uvěřit, že jsou tu opět její narozeniny. Roky tak strašně moc rychle utíkají. Chtěla bych jí tedy za mě, blog a dovolím i za affs popřát všechno nejlepší. Hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a spousty dalších skvělých rolí a nominací:)


Academy Awards 2009 // 22.2.2009

21. června 2014 v 13:42 | Phoebe ✈ |  ...Ostatní
Poslední půlrok mě opravdu moc trápí. Není co přidávat, ale myslím, že o prázdninách to bude lepší, hlavně z důvodu, že do kin v srpnu půjde Life of Crime a na podzim pak pokračování Horrible Bosses.
Teď jsem se ale rozhodla přidat fotky z Oscarů 2009. Na předávání cen Jennifer byla se svým (dnes už bývalým) přítelem Johnem Mayerem.


JAF na Ask.fm

16. června 2014 v 18:36 | Phoebe ✈ |  ...Updates

Já a JAF jsme se opět narvali na další sociální síť. Tentokrát na Ask.fm. K založení mě inspirovalo několik jiných adminek a tak jsem se rozhodla ho založit taky. Takže konec keců, sledujte a ptejte se;)

http://ask.fm/jenniferanistonfansite


Jennifer Aniston on the latest Smartwater Ad Campaign 2014

13. června 2014 v 18:20 | Phoebe ✈ |  ...Smartwater
Dlouho jsem čekala kdy se objeví nová fotka pro Smartwater. A dnes jsem se konečně dočkala. Jennifer propaguje minerální vodu Smartwater už od roku 2007 a shooty jsou vždy naprosto fantastické a tento není výjimkou:)

image host

Jennifer Aniston new Living proof. ad

5. června 2014 v 17:49 | Phoebe ✈ |  ...Living Proof
Jennifer Aniston opět na fotografii Living proof. v naprosto nádherných šatech. Doufám, že ta fotka objeví v lepší kvalitě. Strašně moc to Jenn sluší. Trochu mi připomíná Blake Lively na téhle fotce:)

image host

Konec kontroly Affs 2014

3. června 2014 v 20:19 | Phoebe ✈ |  ...Updates

Za prvé bych tu nejdříve ráda přivítala nový měsíc červen. Pro nás studenty asi nejhorší. Nebo alespoň pro mě. Testy, zkoušení, opravy...Netěším se na to, jelikož mě čekají dva testy z matiky, jeden z eka a další z práva a stoprocentně se ještě najdou další o kterých teď ani nemám tušení. Opravdu netuším jak se to stihnu všechno naučit. Hlavně po těch třech týdnech co jsem byla na praxích a sešit jsem do ruky nevzala ani jednou. Takže pokud jste na tom nějak podobně všem přeji hodně štěstí:)

Za druhé bych chtěla přejít ke kontrole affs 2014. Chtěla bych poděkovat všem co jste se zapsali a napsali, proč chcete affs zůstat. Musím se přiznat, že jste mi udělali ohromnou radost. Strašně moc jste mě holky potěšily. Vážně nemám slov. Prostě děkuju moc:)
Zapsalo se vás 8 z 16, což je půlka, ale vím, že někteří jste neaktivní, takže pokud se vrátíte na blog a budete se chtít ještě zapsat, dám vám samozřejmě šanci:)
No a jelikož jste mě tak potěšily v celém článku vám chci každému něco říct:)

Jinak affs samozřejmě stále nabírám, takže zájemci sem ← :)

Jennifer Aniston at the spa // 1.6.2014

2. června 2014 v 19:44 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Jennifer Aniston byla opět viděna ve svých oblíbených lázních v LA. Líbí se mi ten její top. Byla tak jednoduše oblečená, což jí moc sluší:)

http://www.jennifer-aniston.nl/