Leden 2014

We're the Millers - Millerovi na tripu (2013)

26. ledna 2014 v 14:24 | Phoebe ✈ |  ...We're the Millers
Už je to sice delší dobu co byly zveřejněny fotky z filmu We're the Millers. Poslední dobou není co přidávat. Jenny se dlouho neukázala na veřejnosti už delší dobu už v roce 2013. Doufám že se to co nejdříve změní...

image host image host image host image host image host

Happy 3rd Birthday Blog!

22. ledna 2014 v 11:00 | Phoebe ✈ |  ...Updates
Rok od roku ubíhá čím dál tím víc a JAF (Jennifer Aniston Fansite) nám už slaví 3. narozeniny. Sama tomu nedokážu uvěřit, že jsou to už 3 roky. Za nedlouho se návštěvnost dočká 30.000, což je prostě skvělé číslo a doufám, že poletí ještě víc nahoru. Jsem opravdu moc ráda za to, že tu můžu blog provozovat krásné 3 roky. A odchod momentálně v žádném případě neplánuju. Od prosince je tu nový design, který jsem vytvořila jako předčasný dárek k narozeninám. Dovolím si blogu popřát všechno nejlepší a hodně dlouhých let na této adrese. V únoru nás čekají narozeniny naší Jenn a to už neuvěřitelné pětačtyřicátiny. Na závěr bych chtěla napsat, že doufám že máte tento blog a rádi a rádi ho navštěvujete. Děkuji všem svým affs a návštěvníkům, ať už stálým či nestálým, ale bez vás by jsem tu nebyla a blog by nebyl tak kde teď je. Takže největší dík patří vám všem. Opravdu si vážím každého co jenom napíše komentář. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že budete navštěvovat JAF ještě nadále.


Jennifer Aniston stepped out for facial appointment // 19.1.2014

20. ledna 2014 v 20:26 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2014
Konečně se objevili fotky z roku 2014. Jennifer včera navštívila své oblíbené lázně v LA, kde byla na ošetření pleti.


Pre-Golden Globes party in West Hollywood // 10.1.2014

13. ledna 2014 v 17:42 | Phoebe ✈ |  ...Appearances 2014
Jennifer se sice předávání Golden Globes letos nezúčastnila, ale za to byla na párty před akcí. Myslím že měla na sobě stejné šaty, které měla v pořadu Jimmyho Fallona v srpnu 2013. Bohužel je jenom jedna fotka, což mě moc mrzí. Třeba se časem objeví i další. Na fotce je s Gwyneth Paltrow a Jaredem Leto.

image host

Jennifer Aniston should have win at least 1 award...

12. ledna 2014 v 9:51 | Phoebe ✈ |  ...Novinky
Ve středu 8. ledna se konalo předávání cen People Choice Awards 2014. Jennifer Aniston byla nominována hned v několika kadegoriích. Bohužel letos ani jednu cenu nezískala a předávání se ani nezúčastnila.


Jennifer Aniston in a new Living Proof Ad

9. ledna 2014 v 16:41 | Phoebe ✈ |  ...Living Proof
Objevila se nová fotka z letošní kampaně Living proof. Doufám, že se časem objeví více fotek.))

image host

Jennifer Aniston & Justin Theroux from Wanderlust Bizarro Cut

4. ledna 2014 v 12:22 | Phoebe ✈ |  Wanderlust
Na facebooku se objevili dvě fotky Jennifer a Justina z natáčení filmu Tohle je ráj. Momentálně zase nemám co přidávat takže alespoň něco:))

image host image host

Happy New Year 2014!

1. ledna 2014 v 0:00 | Phoebe ✈(přednastaveno) |  ...Updates

Ahahaha, máme tu to zase. Opět nový rok. Už zase??? Nevím, ale čím jsem starší mám pocit, že ten čas čím dál tím víc utíká. A ani trochu se mi to nelíbí. Já bych vám pochopitelně chtěla za sebe, blog a dovolím si i za affs popřát jenom to nejlepší do Nového roku 2014. Už jste si dali novoroční předsevzetí? Abych se přiznala, tak já už jich pár mám, ale je mi zase jasný že ani jedno nesplním. V lednu opět budeme slavit, tentokrát už 3 narozeniny JAF a v únoru nás čekají narozeniny naší nejkrásnější, nejtalentovanější a nejrozkošnější Jennifer Aniston, která oslaví už neuvěřitelné 45. narozeniny. Nový design je tu už od nedělního večera a je to něco jako předčasný dárek pro JAF, protože si myslím, že nový design si opravdu zasloužil. V roce 2014 by nás mělo čekat i uvedení Life of Crime do kin na což se nehorázně těším :')
Takže ještě jednou všechno nejlepší do Nového roku 2014. Hlavně to moc nepřežeňte s alkoholem a nepřejezte se moc. Při novoročním přípitku myslete na všechny co milujete:)
Jinak co se týče letošního roku jsem byla na tom s přidáváním článků dost mizerně. Doufám, že příští rok se to o něco zlepší. Celková návštěvnost zanedlouho dosáhne 30.000 návštěv, což je v průměru 10.000 na rok. Všem opravdu strašně moc, moc děkuju a doufám, že nám čísla poletí pěkně nahoru:)

Thank you all for 2013!

http://www.jennifer-aniston.nl/