Srpen 2013

Jennifer Aniston & Justin Theroux leaving at Cabo // 25.8.2013

26. srpna 2013 v 20:21 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2013
Jennifer Aniston a Justin Theroux strávili týden v Cabo v Mexiku s Jasonem Batemanem a jeho manžekou Amandou Ankou. Včera odpoledne byli zachyceni na místním letišti, jak se připravovali k odletu zpět domů do LA.


Jennifer Aniston's interview with LORAINE

26. srpna 2013 v 17:32 | Phoebe ✈ |  ...Videa
Jennifer opět mluvila o své kariéře, snoubenci a novém filmu We're the Millers.


Glamour magazine September 2013 Photo-shoot

25. srpna 2013 v 16:00 | Phoebe ✈ |  ... Photoshoots 2013
Dlouho už mám další fotky z photoshootu pro Glamour uložené v počítači, ale až teď jsem se koukala, že jsem je nezveřejnila. Takže tady jsou. Ten časopis musím prostě sehnat, protože Jenn je tam nádherná.

image host image host image host image host image host

Premiere Of 20th Century Fox's "Marley & Me" // 11.12.2008

25. srpna 2013 v 15:31 | Phoebe ✈ |  Marley & Me
11 prosince 2008 se konala v Mann Village Theater v Kalifornii premiéra filmu Marley a já. Jennifer měla překrásné šaty.


První plakát k filmu Life of Crime

24. srpna 2013 v 17:00 | Phoebe ✈ |  .... Life of Crime
Dnes se objevil první plakát k filmu Life of Crime, který bude promítán na filmovém festivalu v Torontu 15 září 2013.

image host

IMDb Charts: Top Movies

24. srpna 2013 v 12:35 | Phoebe ✈ |  ...We're the Millers

1. Lee Daniels' The Butler, $24.6M
3. Elysium, $13.7M
4. Planes, $13.4M
5. Kick-Ass 2, $13.3M
6. Percy Jackson: Sea of Monsters, $8.75M
7. jOBS, $6.71M
8. 2 Guns, $5.81M
9. The Smurfs 2, $4.77M
10. The Wolverine, $4.52M

We're the Millers >> posters in towns

23. srpna 2013 v 11:51 | Phoebe ✈ |  ...We're the Millers
Než film Millerovi na tripu přišel do kin objevilo se spousty plakátů v amerických městech. U nás už to taková sláva nebyla, ale jak už jsem psala minulý týden jsem byla v kině na filmu jOBS (recenze zde<<) a všude se objevoval plakát na očekávané Millerovi na tripu. Bohužel mám trochu zastaralý mobil, takže fotky jsou nekvalitní. Premiéru má u nás 29 srpna 2013. Poslední dvě fotky jsou pořízené mnou...

image host image host image host image host image host image host

Jennifer Aniston & Justin Theroux in Los Cabos // 21.8.2013

22. srpna 2013 v 15:18 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2013
Jennifer Aniston, Justin Theroux a jejich přátelé Jason Bateman a jeho manželka Amanda Anka tráví svou letní dovolenou u bazénu v Los Cabos v Mexiku.


Jennifer Aniston & Justin Theroux in Los Cabos // 20.8.2013

22. srpna 2013 v 15:00 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2013
Jennifer Aniston a Justin Theorux jsou opět v mexickém Los Cabos. Jennifer věrně se svojí Smartwater a Justinem v bazénu na dovolené, kterou si udělala hned po premiérach We're the Millers v Evropě. Těší mě vědomí toho, že mám podobné plavky jako Jenn.


Jennifer Aniston přiznala, že těhotná není

20. srpna 2013 v 14:24 | Phoebe ✈ |  ...Novinky

Poslední dobou se neustále spekulovalo o tom zda je Jennifer Aniston těhotná nebo ne. Když se jí na to zeptali v televizním pořadu Kyle and Jackie O Show odpověděla "Není co oznamovat, je to jen pár kil navíc." řekla. Navíc přidala, že není už nejmladší a že si svůj jídelníček musí hlídat a kdyby těhotná byla sama to mediim sdělí.

Jennifer Aniston odmítla letět v letadle s Angelinou Jolie

20. srpna 2013 v 14:13 | Phoebe ✈ |  ...Novinky

Podle zahraničních medíí Jennifer Aniston odmítla při své cestě do Londýna sedět v jednom letadle s Angelinou Jolie. O Jennifer a Angelině se neustále spekuluje jako o soupeřkách od doby co Brad Pitt Jennifer opustil. "Upozornil ji na to jeden z pracovníků letiště a dost ji to vyděsilo". Po této informaci si Jennifer svůj let přebukovala na další spoj do Londýna.

InStyle Australia September 2013 Cover

20. srpna 2013 v 12:59 | Phoebe ✈ |  ...Covers 2013
Jennifer Aniston bude na titulce zářiového vydání InStylu v Australii. Přijde mi, ale že tahle fotka bude z nějakého nového photoshootu, protože jsem ji ještě neviděla. Doufám, že se časem objeví i další. Hlavně doufám také v to, že Jenn se objeví i na nějakem českém časopisu. Ale zatím to tak nevypadá...

image host

Jennifer Aniston and Justin Theroux arrived in Mexico // 19.8.2013

20. srpna 2013 v 12:43 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2013
Jennifer Aniston a Justin Theroux včera dorazili do Mexika na dovolenou. Posledně tam byli před půl rokem přes Vánoce a Nový Rok s Emily Blunt, Johnem Krasinskim a dalšími. Letos na dovolenou přivzali Jasona Batemana a jeho manželku Amandu Anku se kterými už dlouho přátelí.


Jennifer Aniston Arriving On A Flight At LAX // 17.8.2013

18. srpna 2013 v 11:59 | Phoebe ✈ |  ...Candids 2013
Jennifer včera přiletěla na mezinárodní letiště v Los Angeles (LAX) z evropských premiér We're the Millers, které se konali v Londýně a Berlíně. Jenny to moc slušelo, avšak mi přijde že z přítomnosti médii a fotografů nebyla zrovna nadšená a ani se jí nedivím. Dokonce se objevili fotka, kde popíjí šampaňské v první třídě letadla společnosti British Airways.


jOBS (2013)

16. srpna 2013 v 12:13 | Phoebe ✈ |  ... Recenze filmů
Půl roku čekání na jeden večer. Díky mému kamarádovi jsem měla včera možnost vidět film jOBS. Už z názvu vypovídá, že to nebude jen tak ledajaký film. Taky že ne. Film navazuje na knižní zpracování příběhu o někom, kdo chtěl a také změnil svět. Stevu Jobsovi. Byl nelítostným manažerem a mnohdy i nesnesitelnou osobností. Vizionář. Génius. Tyran. Egocentrik. Hlavní roli, tedy roli Steva Jobse ztvárnil herec Ashton Kutcher. V tomto snímku se hlavně poukazuje na zakládání a první kroky jedné z nejznámějších a nejúspěšnějších firem na světě. Apple. Film sám o sobě byl prostě skvělý a jsem opravdu moc ráda, že jsem včera měla tu možnost ho vidět. Osobně se ale musím přiznat, že sama bych na něj asi nešla. Hlavním důvodem by bylo asi to, že bych si tam připadala jako naprostý blbec, který o tom nic neví. Já jsem díky bohu měla po boku, někoho kdo zná celou historii Apple, a život Steva Jobse do posledních detailů. Teď mě i trochu mrzí, že jsem si nenechala dát tu malou "přednášku" o produktech... Tohle byl druhý film, který jsem o Jobsovi a Apple viděla. Prvním byl Pirates of Silicon Valley (Piráti ze Silicon Valley) z roku 1999. Ten se mi avšak líbil méně, jelikož konec, dabing a i herci byli poněkud trochu zvláštní. Ale i tak je dobré se na oba filmy podívat a srovnat to. Avšak co mě u obou těchto snímků mrzí je konec. Jak u Pirates of Silicon Valley tak i u jOBS se nikdy nedozvíme pokračování. Vždy to skončí u roku cca 2000. Ale co se stalo dál? Nikdo neřekl. Což mě dost zarazilo u tohoto nového filmu, kde se nikdo o smrti samotného Steva Jobse nezmínil. Natož o vynálezech jako byl iPhone, iPod a o mnoho dalších skvělých a revolučních produktech, které byly světu představeny až po přelomu století.

Film jOBS má na imdb.com zatím hodnocení 5,4/10. Zase tak krutá bych k tomu rozhodně nebyla, jelikož z druhé strany byl opravdu skvělý a humor v něm také rozhodně nechybí, takže moje osobní hodnocení by bylo 8/10 a to kvůli tomu konci, který byl tak nějak zvláštní. Ale pokavaď se na film chystáte tak rozhodně jděte. Já sama za sebe jejich produkty obdivuji. Mám ráda všechno co je jiné a Apple prostě jiný je. Je svůj, a co se týče designu jejich produktů, tak ten je prostě prvotřídní. Jinak tak trochu hrdě vám mohu oznámit, že film měl premiéru v ČR včera 15.8.2013 a do amerických kin se dostal až dnes (nepočítám promítání na Sundance Film Festival). Letošní prázdniny jsou pro mě takové zvláštní takže jsem včerejší rozptýlení celého dne rozhodně mile přivítala. Asi budu muset přiznat, že to byl ten nejlepší den z celých mích prázdnin na který rozhodně jen tak nezapomenu...

Jinak se opravdu moc těším až budu moc napsat recenzi na film Millerovi na tripu, který půjde od českých už 29. srpna. Už jsem na film zahlédla, a i pochopitelně vyfotila plakáty na tento film. Strašně moc se na něj těším a recenze na něj vůbec nejsou špatné. Také vím, že tahle recenze nemá s Jennifer nic společného (krom toho že používá jejich produkty), ale pokaždé když se dostanu do kina chci o tom napsat. Člověk do něj přeci nechodí každý den.
http://www.jennifer-aniston.nl/