Duben 2012

Jennifer Aniston Sells Her N.Y.C. Apartment to Mystery Buyer

29. dubna 2012 v 14:17 | Phoebe † |  ...Bydlení
Jennifer Aniston prodává další svou nemovitost. Tentokrát je to luxusní byt v 17 patře v New Yorku, který si koupila a zařídila skoro pře rokem. Byt dala údajně do nabídky realit asi před půl rokem. Kupující ho, ale koupil o 500 000 dolarů levněji než ho původně Jennifer pořídila a to bychom mysleli že cena bytu stoupla. Jennifer Aniston koupila byt za 7 milionů dolarů a byt se prodal za 6,500 milionů dolarů. Jennifer ohlásila návrat do New Yorku už v lednu minulého roku a v dubnu si už koupila nový byt který se, ale teď rozhodla prodat.

"Myslela jsem že když budu v New Yorku nebude tu tak velký nátlak fotogravů, ale musím říct že jsem se zmýlila. Chtěla jsem to i jako návrat za vzpomínkami z dětství." řekla Jennifer.

Jennifer Aniston a Justin Theroux teď žijí v Los Angeles v Bel Air, v novém moderním domě který nedávno koupili. Dům se může chlubit vzdušnými a velkými prostory, vinicí, čtyřmi ložnicemi, velkou zahradou a dokonalým výhledem na Tichý oceán.
Jennifer a Justin letos v květnu oslaví své první výročí a srpnu měsíc od kdy bydlí spolu.


Rock Star (2001) >> Movie Stills

29. dubna 2012 v 11:17 | Phoebe † |  Rockstar
Ve středu 25.4.2012 jste měli možnost vidět film Rocker z roku 2001. Děj se odehrává v 80. letech 20 století. Chris Cole ve dne opravuje kopírky a v noci vystupuje na pódium jako frontman revivalové kapely, kopírující repertoár populární heavy-metalové skupiny Steel Dragon. Jednoho dne mu nečekaný telefonát změní celý život - dostává nabídku nahradit vedoucího zpěváka skutečných Steel Dragon. Z rockového fanouška se přes noc stává "metalový Bůh". Spolu se svou manažerkou a přítelkyní Emily se dostává do světa, o kterém se dosud ani neodvažoval snít...

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostJennifer Aniston in Tom Ford - Wanderlust LA Premiere

29. dubna 2012 v 9:53 | Phoebe † |  ...Styl
Jennifer na únorovou premiéru filmu Wanderlust v Los Angeles zvolila šaty od Toma Forda z Jarní kolekce 2012. Tak řekněte, na komu se vám šaty líbí víc? Na modelce nebo na Jennifer Aniston?

*Ještě bych se chtěla moc omluvit za neaktifitu, ale jak jste si mohli všimnout od Jennifer nejsou žádné novinky, akce a fotky. Je to škoda horzně ráda bych něco přidala, ale nemám co takže to tu budu muset zaplnit něčím jiným.


Muddling Through (1994) > Promotional

28. dubna 2012 v 9:27 | Phoebe † |  ...Filmy/seriály
Tak tady by člověk skoro Jennifer ani nepoznal. Moc ji ty vlasy sluší. Líbí se mi ty černobílé fotky.

image host image host image host image host image host image host image host image host

The Edge (1992-1993) > Promotional

28. dubna 2012 v 9:16 | Phoebe † |  ...Filmy/seriály
O Jennifer teď nejsou žádné novinky a tak jsem se rozhodla přidat něco ze starých seriálů v kterých Jen účinkovala. Tohle jsou tři fotky ze seriálu The Edge 1992-1993, což je už 20 let staré a Jennifer je pořád tak krásná.

image host image host image host

Photo film crew during filming of Wanderlust.

21. dubna 2012 v 10:25 | Phoebe † |  Wanderlust
Fotografie celého filmového štábu při natáčení filmu Wanderlust kterou zveřejnil Paul Rudd na Tumblr.

image host

Jennifer Aniston has adopted new role. In the movie Miss You Already.

21. dubna 2012 v 10:16 | Phoebe † |  ...Novinky
Jennifer Aniston si zahraje v dalším připravovaném filmu s názvem Miss You Already. Bude tam hrát společně s herečkou Toni Collette, která stvární její nejlepší kamarádku. Film by se měl začít natáčet prý v Londýně už tento rok. Je označován jako drama a komedie dohromady. Děj filmu by se měl odehrávat hlavně kolem dvou nejlepších kamarádek (Jennifer Aniston a Toni Collette) jedna z nich čeká dítě ke kterému se otec nehlásí a druhá má rakovinu prsu. Jsem na to moc zvědává a už se těším na fotky z natáčení a prostě na všechno.

New roles for Jennifer Aniston! In the movie Switch.

18. dubna 2012 v 22:41 | Phoebe † |  ...Novinky
Režisér připravovaného filmu Switch, Daniel Schechter potvrdil zprávu o tom, že by Jennifer měla být jedna z hlavních obsazených. Reporter internetového týdenníku se ptal jaký je právě teď stav filmu a kdy by se mělo začít natáčet. Daniel Schechter řekl že by se mělo začít natáčet už v průběhu toho roku, pravděpodobně někdy na konci prázdnin. Obsazení je fenomenální Jennifer Aniston, Dennis Quaid, John, Hawkes, Yasiin Bey, Ty Burrell a další dvě osoby které ještě nebyli vybrány. Jennifer dostala roli Margaret Dawsonové a režisér v rozhovoru řekl že je velice rád, že Jennifer Aniston jeho roli přijala. Děj se bude konat kolem roku 1977 (v té době bylo Jennifer 8 let.)

New layout // Outline of the history of literature.

14. dubna 2012 v 21:57 | Phoebe † |  ...Designy
Asi je otázkou jak jsem přišla na název Outline of the history of literature. Nic mě nenapadalo a vedle mě leží knížka Nástin Dějin České Literatury, kterou si moc ráda čtu. Je to hlavně o Národním Obrození a jejich představidelích. Bylo tu i více alternativ, ale ty asi raději nechám jenom v chatu s mojí kamarádkou. Trochu mi to, ale i k tomu pasuje. Fotky na designu jsou z roku 2010, takže dějiny to už jsou a pod uvítací zprávou je jeden z mých oblíbených citací od Jennifer, takže trochu i z literatury. Měla jsem docela dilema nejen jak se tohle slovo píše, ale hlavně s tím jak nastavit menu. Není nějak úplně dokonalé, doufám že to přístě bude už lepší. Doufám že se vám nový design líbí. Měla jsem základy už uložené a vyrobené dlouho, ale dneska jsem se konečně odhodlala k tomu to dodělat a když už tak jsem ho rovnou nastavila. Tvorba mi trvala asi hodinu a půl (i s popisky) nejsem, ale zase tak úplně spokojená. No já jenom doufám že tu vydrží déle než Jarní Valčík.

Jennifer Aniston Justin on Malibu, California // 7.4.2012

13. dubna 2012 v 15:08 | Phoebe † |  ...Candids 2012
Jennifer a Justin strávili Velikonoce v Malibu v Kalifornii. Fotky jsou ve špatné kvalitě a nejsou tam moc vidět, ale nevadí.

image host image host image host image host

Pink Magazine (Ukraine) April Scans Added

13. dubna 2012 v 15:01 | Phoebe † |  ...Scans 2012
Jennifer se ojevila v dubnovém vydaní ukrajinského magazínu Pink. Moc se mi líbí jak udělali tu titulku.

image host image host image host image host

$ELLEBRITY (Documentary film) 2012

7. dubna 2012 v 8:57 | Phoebe † |  ...$ELLEBRITY (Documentary)
Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez, Marc Anthony, Sheryl Crow a další společně s režisérem Kevinem Mazurem dokumentární film $ELLEBRITY. Poukazuje to hlavně na osobnosti které jsou ve velkém nátlaku fotografů a televize. Premiéra proběhla v Austinu ve státě Texas. Fotky z ní bohužel nemáme a ani nevím jestli tam vůbec Jennifer byla.


Jennifer and Justin on dinner with Tom Hanks and Rita Wilson // 5.4.2012

6. dubna 2012 v 12:46 | Phoebe † |  ...Candids 2012
Jennifer Aniston a Justin Theroux včerejší večer strávili v japonské restauraci Katsuya s Tomem Hanksem a jeho manželkou Ritou Wilsonovou. Všichni čtyři byli viděni jak opouštějí restauraci zadním vchodem.
http://www.jennifer-aniston.nl/