Srpen 2011

© Alexei Hay / Glamour

31. srpna 2011 v 14:13 | Phoebe † |  Photoshoot 2011
Další fotka z časopisu Glamour pro měsíc říjen. Moc si ho přeju takže se kouknu jesli vůbec tento časopis do ČR posílají, ale doufám že jo :) Uvažuji i o tom, že fotky z tohoto časopisu dám do nového designu. Co vy na to? Myslíte že je to dobrý nápad? Já to zkusím a dám sem návrh :)


Konec měsíce, konec prázdnin...

31. srpna 2011 v 9:50 | Phoebe † |  ...Updates
Tak a dneska je poslední prázdninový den. Hodně rychle to uteklo i přes to ,že jsme měli prázdniny o týden dřív a zase je tu ten den kdy místo toho že byste šli spát ve 2 ráno jdete už v 11 večer (i když já jsem toho schopná i přes to ,že vztávám v 7:00). Vůbec se netěším na to až budu muset ráno vztát a jít do školy. Tímto chci všem popřát to nejlepší do nového školního roku. Ať už jdete na novou školu nebo pokračujete, tak to musí člověk překonat. Někdo se do školy těší už z nudy, někdo na kamarády a přátelé ,ale nevěřím tomu že by se někdo tešil na učení a natož na učitele. Chci vám popřát ať máte hodně sil na to, to zvládnout. Pokud jste dělali reparáty ,tak doufál že jste to udělali a dobře to dopadlo. Já jsem ho díky bohu nedělala ,ale měla jsem k tomu našlápnuto, to musím přiznat.

Jinak chci informovat o mírnějším omezení. Budu muset schánět sešity a další nový věci do školy a bude to dost chaotické. Měla jsem v plánu nový design. Abych řekla pravdu udělala jsem dva a ani jeden není na to aby zde byl zveřejněn. Tenhle se mi moc líbí a tak tu zůstane do doby kdy neudělám nějaký fakt pěkný na to abych ho zde mohla nastavit.V PF mám nainstalované nové písmo ,které zkouším na nové designy takže se tam rozhodně oběví. Tak to bude asi všechno. Znovu říkám hodně štěstí a sil do nového školního roku.

S láskou Phoebe

Glamour magazine: October 2011

30. srpna 2011 v 21:56 | Phoebe † |  ...Covers 2011
Jen Aniston, Demi Moore a Alicia Keys. To jsou tři herečky ,které se oběví v říjnovém vydání amerického časopisu Glamour. Samozdřejmě k tomu nesmí chybět rozhovor ,který budu muset ještě přeložit, takže to bude chvilku trvat.


Jennifer Aniston, Demi Moore and Alicia Keys of Glamour magazine

30. srpna 2011 v 11:23 | Phoebe † |  Photoshoot 2011
Jennifer Aniston, Demi Moore and Alicia Keys se oběví v říjnovém vydání časopisu Glamour.


Icons: Jennifer & Justin #1

28. srpna 2011 v 20:30 | Phoebe † |  ...Grafika
Udělala jsem sadu jednoduchých ikonek Jen a Justina. Jsou z fotek z Havaje a snímků paparazzi.
Prosím NEkopírovat. Děkuji :)

Jennifer & Jason Bateman's Double Date

28. srpna 2011 v 19:57 | Phoebe † |  ...Novinky
Jennifer a její přítel Justin si na začátku srpna zašli na tzv. dvojté rande , a to s jejím nejlepším kamarádem a kolegou Jasonem Batemanem a jeho ženou Amandou (se kterou čekají druhé dítě). Byli spatřeni v Newyorkské restauraci II Cantinori. Jennifer si nejprve dala rukolový salát a s Justine jedli dohromady těstoviny. Pak si dala kuřecí prsa a on rybu.
"Ona a Justin vypadají společně velice šťastně a uvolněně. U stolu se dokonce políbili a na ulici šli spolu za ruce". Řekl Jason a jeho manželka Amanda.Jennifer a Justin našli nový dům.

27. srpna 2011 v 10:30 | Phoebe † |  ...Bydlení
Jennifer a Justin našli svůj vysněný dům. Mají ho na jeden měsíc pronajatý na zkoušku ,ale Jennifer je z něj nadšená. Je to třípokojový dům v Hollywoodu. Jen která nedávno prodala svůj krásný dům v Beverly Hills za neuvěřitelných 38.000.000 dolarů. "Jeden pokoj je hlavní a druhý je v současné době zařízený jako pokoj pro hosty," říká Jennifer. "Je to opravdu romantický dům s nádherným výhledem a hřejivý pocit máte v každé místnosti. Pokud se jim bude opravdu moc líbit ,koupí ho.

Hlavní rysy domu jsou dřevěné podlahy. klenuté stropy, přistavěná garáž z níž se dostanete rovnou do obývacího pokoje, bazén a skryté zahrady. "Jsem opravdu nadšená" řekla Jennifer magazínu US Weekly.

"Jsme rozhodnuti udělat tento krok a myslíme že je to správné. Už se těším až zde budeme vychovávat svoje děti" řekl Justin. "Vzhledem k tomu ,že jsem i scénárista ,mohl bych pracovat z domova a starat se o děti" dodal Justin a Jennifer se usmála.


Rozhovor s herci z filmu Šéfové na zabití

26. srpna 2011 v 14:38 | Phoebe † |  ... Rozhovory
Trochu starší rozhovor s herci z filmu Horrible Bosses.

Jsou nějací obzvláště příšerní šéfové, kteří vám zůstali v paměti?
Jason Bateman: Nikdy jsem špatného neměl.
Jennifer Aniston: Já měla jednoho, který byl rozporuplný a trochu komplikovaný, ale ne hrozný.

Jennifer, váhala jste jestli vzít tak oplzlou roli?
JA: Vím, že jsem vůbec neváhala. Vůbec.
Michael Markowitz, scénárista: Když jsem psal scénář - vždycky jsem měl na mysli herce, když jsem to psal. A Jason Bateman a Jen byli těmi herci. Nevěděl jsem, jestli nebude neslušné říct ti, že bys to měla hrát.
JA: Děláš si srandu? To je kompliment!
MM: Zlomil jsem si nohu a díval jsem se na DVDčka a sledoval jsem od začátku do konce Přátelé a říkal jsem si 'Páni! Ta by v tom filmu byla skvělá. Rachel je mnohem oplzlejší.
Jason Sudeikis: Už vím odkud tě znám. Byla jsi v Přátelích!

Vyzval tě režisér Seth Gordon, abys improvizovala, Jen?
JA: Bylo to ve scénáři. Tak jsem prostě dělala svoji práci. Nestalo se nic, co by mu neudělalo radost. Čím rajcovnější, tím lepší. Bylo to docela snadné.

Kolik improvizce ve filmu je?
JS: Málo. Improvizovat pro mě znamená, že kamery začnou točit a my nevíme, co děláme a jen plýtváme časem a penězi. To se nestalo.

Charlie, řekni mi, že ty sexy fotky s Jennifer ve filmu nebyly upraveny.
CD:Ne, ty fotky jsme fotily spolu. Nikdy jsem se za svý tělo nestyděl víc, když jsem stál vedle týhle ženy.
JA:Bože.
CD:Od tý doby navštěvuju trenéra

Riskni to s Polly- 28.8.2011

26. srpna 2011 v 12:00 | Phoebe † |  Along Came Polly
V neděli odpoledne od 14:05 můžete vidět na kanálu TV Prima film s Jennifer a Benem Stillerem, Riskni to s Polly. Film je z roku 2004 a myslím že jsem ho už viděla ,ale budou to už možná takový 3-4 roky. Takže se na to moc těším.

Tak alespoň krátký popis filmu.

Pojišťovacího agenta Reubena podvede jeho manželka hned na líbánkách. Spolužačka ze školy Polly, se kterou se poté sblíží, je ve své povaze zcela jiná. Ještě že si Reuben umí správně propočítat veškerá případná rizika.


Valentino fall 2011

25. srpna 2011 v 11:01 | Phoebe † |  ...Styl
Jennifer na Londýnské premiéře filmu Horrible Bosses předvadla koktejlové šaty které pochází z dílny módní značky Valentino.


Jennifer je druhá nejfotogeničtěnější osobnost.

23. srpna 2011 v 20:03 | Phoebe † |  ...Novinky
Podle nového průzkumu provedeného MyMemory.com, je tady top 10 "nejfotogeničtější osobností všech dob".

1) Elizabeth Taylor- 72%
2) Jennifer Aniston- 69%
3) David Beckham- 66%
4) Megan Fox- 61%
5) Audrey Hepburn- 58%
6) Marlon Brando- 53%
7) Angelina Jolie- 52%
8) Marilyn Monroe- 49%
9) Sophia Loren- 41%
10) James Dean- 38%


Fotka z kampaně pro SmartWater.

Personal photo Jen and Jason.

22. srpna 2011 v 18:00 | Phoebe † |  ... Personal photos
Fotka Jennifer Aniston a Jasona Batemana z natáčení filmu Záměna před dvěma lety.


Městská hromadná doprava = Paříž.

20. srpna 2011 v 18:56 | Phoebe † |  Horrible Bosses
Jak už mnoho z vás ví, letos jsem navštívila hlavní město Francie- Paříž. Jelikož tam 17 srpna proběhla premiéra filmu Šéfové na zabití reklamy byly všude. V metru, na autobusech, no prostě všude a já udělala malou koláž. Omlouvám se za to vmáčknuté "M" :D

image host

Jennifer as Julia Harris

20. srpna 2011 v 18:52 | Phoebe † |  Horrible Bosses
Našla jsem fotku Jennifer jako Julie z filmu Šéfové na zabití. Jinak dnes jsem se vrátila s tím že se vracím i na blog :)
Dneska ještě přidám fotky co jsem nafotila v Paříži. V metru byla velká reklama na tento film.


Jennifer chce zachránit svého otce v seriálu.

19. srpna 2011 v 12:00 | Phoebe †(přednastaveno) |  ...Novinky
Jennifer Aniston by se mohla vrátit do televize a hrát v seriálu svého otce Johna Aniston , v Days of Our Lives. Za jeden díl by získala 400 £. Herečka která má teď za své 3 filmy na kontě 15 milionů liber. Jeden ze 3 filmů je i nový film Wanderlust který bude mít preiéru ještě letos.
Veterán herec John Aniston, kterému bylo minulý měsíc 78, hrál řecké Victora Kiriakise v pořadu 24 let, objevit se v 1199 epizodách. Nyní však NBC tvrdí, že chtějí seriálovou postavu zabít.
Všech devět hlavních hvězd, včetně otce Jen , který marně prosil o odklad výkonu a více než milion diváků podepsalo petice. Navzdory jejich úsilí, šéfové trvají na tom, jediná věc, která může zachránit show je ta že se v ní oběví Jennifer Aniston. Šéfové z NBC řekli že doufají že se k nim Jen připojí už letos v listopadu.
Jennin třetí film v tomto roce je komedie Wanderlust v které hraje i její nový přítel Justin Theroux. Ve Velké Británii by se měl film oběvit v kinech ještě v listopadu. Bohužel vše byla jenom doměnka. Jennifer v seriálu vystupovat nebude a vše zůstane při starém.
http://www.jennifer-aniston.nl/