Únor 2011

Kontakt

28. února 2011 v 22:02 | Phoebe † |  ...Kontakty
C/O Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd
Beverly Hills, CA 90212
USA
Pokud budete chtít Jenny napsat tak zde máte možnost. Já to tedy ještě nezkoušela ,ale možná to zkusím :)


Poslední článek tohoto dne aneb já se s Vámi loučím

27. února 2011 v 22:34 | Phoebe † |  ...Updates


Tento týden se chýlí ke konci a zítra je zase pondělí. Vůbec se mi do školy nechce ,ale zase nám odpadá dějepis. Ale není se proč radovat protože máme Češtinu. Zítra počítejte s novýma fotkama z ATTENDS-EL-HORMIGUERO-TV-SHOW-2-22-11. Jinak moc děkuji za dnešní nádhernou návštěvnost 27 lidí. Vím ,není to moc ale tento blog je starý zrovna měsíc a pár dnů k tomu takže to není nic převratného :D . Ale mě to udělalo radost.

Životopis

27. února 2011 v 15:00 | Phoebe † |  ...Biografie

Jennifer Aniston, celým jménem Jennifer Joanna Aniston, je dcera herce Johna Anistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of Our Lives") a matky herečky/modelky Nancy Dow. Narodila se 11. února 1969 v Sherman Oaks v Kalifornii.

Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu a rok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Když však její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístila do New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let). Ve věku jedenácti let začala navštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala také kreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevit spalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorském Metropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of the Performing Arts, kde promovala v roce 1987. Po jejím dokončení v roce 1987 vytvořila několik vynikajících divadelních rolí ve hrách jako "For Dear Life" v Public Theatre nebo v "Dancing on Checker's Grave". Jejím televizním debutem se stala TV serie "Molloy", a poté následovaly další jako "Ferris Bueller", "The Edge" a "Muddling Through", "Herman's Head", "Quantum Leap" a "Burke's Law". Také si zahrála ve filmu s keltskou tématikou "Leprechaun" (1993), ale film byl naprostý propadák.

Role upovídané Rachel Green v televizním seriálu Přátelé "Friends", kde měla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People's Choice Awards v kategorii Nejlepší herečka v komedii. Byla rovněž nominována na Zlatý globus v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002 v kategorii Nejlepší herečka v komediální sérii, o rok později v té samé kategorii získala nominaci na Zlatý globus a letos nominaci na cenu Emmy. Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první série Přátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspiroval hodně žen po celém světě. Bylo natočeno již mnoho serií a všechny obletěly svět s velkým úspěchem. Po boku Jennifer se v Přátelých objevili Courteney Cox-Arquette, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a Lisa Kudrow.

S Anistoninou nenadálou slávou přišly filmové nabídky. Nejprve vytvořila menší role v produkci Edwarda Burnse v romantické komedii Ona, jedině ona "She's the One" (1996) po boku Cameron Diaz. Hlavní role pak ztvárnila v romantické komedii Perfektní záskok "Picture Perfect" (1997).

Po boku Bena Stillera si zahrála ve filmu Riskni to s Polly (2004). Zahrála si také v komediálním hitu Toma Shadyaca Božský Bruce (2003) s Jimem Carreym a Morganem Freemanem a kritiky ceněném snímku Miguela Artety Hodná holka (2002) s Jakem Gyllenhaalem, Johnem C. Reillym a Zooey Deschanel. Tato role jí vynesla nominaci na Independent Spirit Award a film jako takový byl v roce 2002 velmi vysoko ceněn kritiky festivalu Sundance.

Mezi její další filmy patří např Rocker (režie Stephen Herek, 2001) s Markem Wahlbergem, Perfektní záskok Glenna Gordona Carona s Kevinem Baconem a Olympií Dukakis, kritiky ceněný film Objekt mé touhy s Paulem Ruddem. Ve filmu Co je šeptem..., ztvárnila roli Sarah Huttinger, která se začne shánět po filmu Absolvent z roku 1967, protože pojme podezření, že její rodina mohla být pro tento příběh inspirací. Babička Katharine by byla onou svůdkyní z filmu a její vlastní matka dívkou, která utekla s tajemným mladíkem, po jehož totožnosti začne Sarah pátrat. Zahrála si zde s Kevinem Costnerem a Shirley MacLaine.

V roce 2005 si zahrála po boku Clive Owena hlavní roli ve filmu Hra s nevěrou (režie Mikael Håfström), kde se objevila jako šarmantní, krásná a svůdná Lucinda Harris, kterou sama Aniston označuje za zajímavou, ale zmučenou ženu. Po boku Vince Vaughna ztvárnila na jaře 2006 roli v romantické komedie The Break Up.

Dokonce se objevila v reklamě na mléko společně s Lisou Kudrow, v instruktážním videu k Win95 s Matthewem Perrym a na CD-ROM režírovaném Stevenem Spilbergem. Co se osobního života týče údajně prý také chodila se všemi třemi mužskými představiteli z "Přátel". V současnosti žije v Los Angeles.

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala na natáčení Přátel. Brad se zde do ní zakoukal a dlouhé měsíce ji uháněl. Její manželství platilo v Hollywoodu jako snové. V roce 2005 požádala Jennifer o rozvod poté, když prosáklo navenek že ji Brad podvádí při natáčení Mr. and Mrs. Smith s Angelinou Jolie.

Jennifer se dala opět dohromady s hudebníkem Johnem Mayerem, ale v lednu 2009 se s ním podruhé rozešla.

Její nejlepší kamarádka je Courteney Cox, která hraje v přátelích Moniku Gellerovou. Jennifer si nechala, už dříve udělat plastiku nosu, aby se jí lépe dýchalo. Nejdříve, jako servírka pracovala, potom jí čtyřikrát hrála. Za roli Rachel v seriálu přátelé, dostala cenu Emmy a Zlatý Globus.

Jennifer od dubna roku 2011 chodí s hercem Justinem Therouxem a od srpna 2012 jsou spolu zasnoubeni.

Dne 22.2.2012 dostala svoji hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

REKLAMY

27. února 2011 v 12:20 | Phoebe †

Jak už napovídá název tak tento článek je dělán POUZE pro reklamy a nic jiného. Takže bych byla ráda kdybyste to respektovali.

Jo a jen tak mimochodem - pokud to napíšete nějam jinam tak Vás ignoruji.
No takže pokud chcete hlas v nějaké soutěži nebo mě někam pozvat (jako do nějaké soutěže) tak tady na to máte plno místa.

Phoebe †New layout // Spring time

26. února 2011 v 10:55 | Phoebe † |  ...Designy
Dnes jsem nastavila Březnový design. Měla jsem ho nastavit až 1 nebo 28 února ,ale jak jsem dneska udělala popisky už se mi nechtělo čekat. Doufám že se Vám líbí. Jinak dnešní plán je následující. Dneska tady odpoledne nebudu takže mě tu čekejte až večer. Zítra se tu určitě stavím a dodělám nejaké dodělávky na designu a ještě Vám dlužím nějaké novinky z minulého týdne. Další bod se týká toho že se moc omlouvám AFFS že jsem neobíhala ,ale nějak sem neměla čas. Jinak za dva týdny nás čekají konečně jarní prázdniny takže počítejde s HIATSEM od 17 do 20 Března.Vše později upřesním.

Leaving lunch, NYC // 14.1.2011

26. února 2011 v 9:53 | Phoebe † |  ...Candids 2011
Jennifer byla viděna jak po obědě opouští restauraci v New Yorku 14. ledna.


Jennifer Aniston Debuts New Short Cut

24. února 2011 v 14:39 | Phoebe † |  ...Novinky
Jennifer si na premiéře filmu "Just Go With It" v Madridu nechala ostříhat vlasy. Tímto se zbavila účesu který mnozí její fanoušci zbožňovali. Jen nedávno řekla že si myslí že to byl nejhorší účes který kdy měla.
Já myslím že ty dlouhý vlasy jí moc slušeli ,ale proti těmhle nic nenamítám mě se osobně i docela líbí. A co si myslíte o novém účesu vy?

'Just Go With It' German Photo Call // 21.2.2011

21. února 2011 v 20:02 | Phoebe † |  ...Just Go With It
Jennifer se dnes zúčastnila Photo Callu v Berlíně. Zvolila decentvní černé šaty které doplnila krásnými, zlatými doplňky. Moc ji to slušelo.)Včera nákupy,zítra škola a dneska učení ....

20. února 2011 v 12:19 | Phoebe † |  ... Diary
Je to tak. Včera jsem si zašla do "chrámu konzumu" (obchodní dům) kde sem se koukla na poslední výprodeje. Koupila jsem si v Orsay takové modré tričko s mašlí a v Camaieu sem ještě sehnala takový tmavěmodrý svert (nejoblíbenější barvu mám modrou). To bylo překvapivě všechno. Dneska tu budu odpoledne a k večeru se budu muset učit dějepis protože zkouší ustně (to je pro mě horší než test) no a v úterý budu u tabule zkoušená z VV (Věty vedlejší) no a na to sem docela blbá takže nevim jak to zvládnu.
No alespoň Vám sem dám ty fotky toho co sem si koupila fotky v CČ


Jennifer prodává svůj dům za 42 milionů $

19. února 2011 v 12:20 | Phoebe † |  ...Bydlení
Jennifer prodává svůj rok starý dům v Beverly Hills za 42 milionů $ což je asi 890 milionů CZK. Její dům se asi před rokem objevil i v časopisu Architectural Digest. Jen prodává svůj dům z důvodu že se chce přestěhovat zpátky do NYC kde vyrůstala a studovala hereckou školu do svých 22 let.
Více fotek v CČ.

http://www.jennifer-aniston.nl/